Fenerbahçe 100. Yıl Formasını Duyurdu

Hocam bence fenerin forması daha güzel olmuş. Çok daha beğendim.
Teşekkürler hocam. Üç Büyüklerin bu anlamlı tarih ve hatırası adına yaptıkları formalar en nihayetinde hepimiz için kıymetli.
Hangi takımı tutarsak tutalım bu formalar bizlere çok büyük bir hatıra olarak kalacak.

Fener forması alsam mı ya, vallahi çok beğendim formayı. Keşke taraftarlarda birbirine düşman gözüyle bakmasa...

Hatıra için alınır. İnternet üzerinden bedenleri hiç tutturamıyorum. Zamanında yüzüncü yılı kaçırmıştım. Hep geleceğe miras.
Hocam valla ben de bedeni tutturamıyorum doğrusu.
Boyuma göre 2XL tam oluyor ancak yıkanıp kurutulsa çekme yapar belki diye 3XL sipariş ettim.
Bence bunu kaçırmayın. Bir daha hatırasını taşıyacağımız bir "100.yıl" göremeyeceğiz.

Almayı düşünmedim değil şu an…
Alın derim hocam. Kullanmasanız bile hatıra olarak kalsın.

Fener forması alsam mı ya, vallahi çok beğendim formayı. Keşke taraftarlarda birbirine düşman gözüyle bakmasa...

Bu yıl için yapılan bütün formalar çok özel. İnternette görmüştüm tekrar düşmedi önüme. Karşıyaka, Antalyaspor da çok güzel olmuş. Keşke hepsini alabilsek.

Hocam vallahi ben de bedeni tutturamıyorum doğrusu.
Boyuma göre 2XL tam oluyor ancak yıkanıp kurutulsa çekme yapar belki diye 3XL sipariş ettim.
Bence bunu kaçırmayın. Bir daha hatırasını taşıyacağımız bir "100.yıl" göremeyeceğiz.

Alın derim hocam. Kullanmasanız bile hatıra olarak kalsın.

Haklısınız hocam. Olmasa bile hatırası yeter. Yeri her zaman hazır.

1698507618286.png
Buney.

Ne fanatiğim ne de diğer takımlara düşmanım.
Geçmişte yaşanan fazlaca tatsız olayımız var ancak bunları açmanın bir anlamı yok, geçmiş geçmişte kaldı.
Valla hocam bana da gerçekten çok geldi ama Allahtan kredi+banka kartı olunca alabildim.
Yoksa imkanı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı