Arsa nasıl hızlıca satılır?

Laundril

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, benim elimde ikisi iki parselden oluşan 4 parsel arsa var. Daha önce emlakçılarla konuştum yardım aldım ve bana arsaların küçük parseller halinde daha kolay satılabileceğini söylediler. Her iki şekilde de denedim bütün olarak ve ayrı ayrı olarak satmayı ama yaklaşık 1 yıldır satılmadılar. Arsalardan biri zeytinlik diğeri düz arazi: Zeytinlik Çanakkale kumkale de boğazı görüyor konum olarak güzel ve piyasasına göre daha ucuza bile veriyoruz. Düz olan arazi yine Çanakkale de ezinede turistik yer olan geyikli ve bozcaadaya çok yakın. Etrafındaki arsalara bakarak piyasa değerlendirmesi yaptık şu an piyasanın altında satıyoruz. Sizce neden satılmıyor olabilir yardımcı olur musunuz?

Bazen reklam yapmak, ilan vermek süreci hızlandırabilir ancak temel sebep her zaman fiyattır. Ederine hızlı satılır, yoksa beklersiniz.

Alım gücünü mezara koyduk bile. 4sene önce villa almış adam bugün maaş gününü zor getiriyor o kadar bittik. Ne kadar alt fiyattan satsanızda bu alım gücü olan ülkede satılmaz ama internette uygulamalar var tonlarca onların hepsine koyarsan illaki satılır.

Bazen reklam yapmak, ilan vermek süreci hızlandırabilir ancak temel sebep her zaman fiyattır. Ederine hızlı satılır, yoksa beklersiniz.

Bütün satış sitelerinde hatta o bölgenin satış gruplarında bile ilanım var ve söylediğim gibi piyasa altına fiyat veriyorum ama yine de satılmıyor.

Alım gücünü mezara koyduk bile. 4sene önce villa almış adam bugün maaş gününü zor getiriyor o kadar bittik. Ne kadar alt fiyattan satsanızda bu alım gücü olan ülkede satılmaz ama internette uygulamalar var tonlarca onların hepsine koyarsan illaki satılır.
Haklısınız.Gördüğüm bütün satış sitelerine ilan koydum bölgenin satıl gruplarına ilan verdim bir kaç kez emlakçıya verdim satılmaması canımı sıkmaya başladı

Ev ve arsa alımları çok azaldı da ondan. Arsa gibi ev de kolay satılmıyor artık faizler çok yüksek insanlar kredi çekemiyor.
Bankalar kredi vermiyor ki, insanlar çeksin :) Hadi verdi, yüksek faizi de kabul ettik; Bu sefer de, arsaya tek göz bir oda yapayım desen, envai çeşit kalemden vergi ve harç vs var... Bi arsa parası da oraya lazım. Arkadaşın işi zor...

Fiyatı ne kadar?
Düz arazi:

Zeytinlik:

Düz arazi:

Zeytinlik:
Tam tersi olacak yanlış yazmışım

Geri
Yukarı