Aşık olduğum kıza fake hesaptan yazdım

@Mert340752 illaki tip olmasına gerek yok. Kızlar tipli erkeklerden ziyade ağzı laf yapan erkeklerden hoşlanıyor :D Sonuçta buradaki kimse Brad Pitt değil, kızları gözünde bu kadar büyütmemeni tavsiye ederim yoksa bu utangançlık sorununu hiçbir zaman için yenemezsin ve fake hesaptan yazmaya devam etmekten ziyade isminizi artık vermelisiniz. Dalga geçerlerse ne olacak ki? Bunda dalga geçilecek bir durum göremiyorum. Aşık olmak, insanın doğasında vardır. Yeri gelince bunların hepsi olacak, gözünüzde fazla büyütüyorsunuz.

Hocam konu üzerinden 1 ay geçmiş son durum nedir?
@Mert340752 illaki tip olmasına gerek yok. Kızlar tipli erkeklerden ziyade ağzı laf yapan erkeklerden hoşlanıyor :D Sonuçta buradaki kimse Brad Pitt değil, kızları gözünde bu kadar büyütmemeni tavsiye ederim yoksa bu utangançlık sorununu hiçbir zaman için yenemezsin ve fake hesaptan yazmaya devam etmekten ziyade isminizi artık vermelisiniz. Dalga geçerlerse ne olacak ki? Bunda dalga geçilecek bir durum göremiyorum. Aşık olmak, insanın doğasında vardır. Yeri gelince bunların hepsi olacak, gözünüzde fazla büyütüyorsunuz.
Gerçek ismimi söyledim ilişki istemiyorum dedi. Zaten ben en başta fake den yazdığım zaman ilişki istemiyorum demişti.

Anlıyorum, o hâlde yapacak bir şey yok. Seri şekilde nextleyin, farklı kısmetlere artık.

Instagram'dan takipleşmiştik ama sürekli beğendiği videoları, storylerini, notlarına yazdıklarını falan görmek unutturmuyor onu. Sizce çıkarayım mı Instagram'dan?

Kendisinden kalan her şeyi temizlemenin, daha iyi olacağını düşünüyorum. Instagram'dan takipten çıkın ve takipten de çıkartın. Sonra da akışına bırakın, zamanla atlatabileceğiniz bir şey.

Sizce şansımı bir daha denesem yüzsüz gibi mi olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hevesinizi kursağınızda bırakmam istemem ama bu kızdan olmaz, diyelim ki beraber oldunuz. Kızın seni seveceğini açıkçası düşünmüyorum. Eğer seninle beraber olma niyeti olsaydı baştan reddetmezdi. Bir de bu açıdan düşünmenizi tavsiye ederim. Dost acı söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı