Fake hesaptan yazdığım çocuğa fake olduğumu söyleyince benden soğudu

onnler

Zeptopat
Daha fazla  
Ben okuldan bir çocuktan çok hoşlanıyordum. Sonra bir yanlış anlaşılma sonucu özür olarak yazdım buna, dikkatiğimi çektiğini de sıkıştırdım araya. Çocuk problem değil falan dedi, pek de sallamadı beni. Ama ben bunu çok seviyordum ve karakterini de tanımak istiyordum.
Ben bunun priw hesabı benim anonim bir hesaptan fake de diyebiliriz ama fotoğraf falan yoktu, takibe almıstım. Nasıl kabul etti bilmem ama oradan konusmaya basladık biz. İsmimi ve sehrimi salladım, geri kalanı Full bendim. Biz bu hesaptan bir 4 ay falan konustuk ama feci iyi anlasıyoruz, flörtleşiyorduk da bayağı. Çocuk yürüyordu. Benim hesaba bulusalım, edelim, arayım seni, konusalım, hatta evlilik planı falan yapıyorduk. Cocugumuza isim falan bulmustuk. Buralarda ciddi miydi degil miydi tam bilmem. Sonra isler biraz ciddiye biner gibi oldu. Çocuk cidden salmadı. Benim bu fake hesabı duz arıyor, iltifat ediyor, soyle iyi kızsın, boyle iyi kızsın, diger kızlara hiç benzemiyon falan. Beni düz ara övüyor hatta eski sevgili muhabbeti acmıstık, feci de kıskanmıstı beni. Ben de dedim bu beni begendi, karakterimi falan tanıma sansı oldu. Normalde fırsat vermemişti çünkü. Tanışmamız için bu fake hesap sayesinde kendimi iyice tanıtmış oldum. Yani tanımadığın birini reddetmek var, tanıdığın birini reddetmek var.
En sonunda açıklayayım dedim her seyi. Basta buyuk ihanete ugramıs gibi tepki verdi, boyle oyun gormedim falan dedi ama sonra ben kendimi acıklayınca tamam dedi. Niyetinin iyi oldugunu anladım ama ben iliski islerine girmek istemiyorum. İste arkadas kalalım, arada konusuruz falan filan dedi. Bir de övdü beni biraz. Üzülmeyeyim diye mi dedi acaba? Soyle iyi kızsın, boyle ıyı kızsın, piyasada 100 kisi varsa kıyasa bile sokmam falan dedi. Ben de dedim sorun ne? Sorun dedi, ben bu isleri becerememi sen de uzulursun ben de uzulurum. Ben de dedim tamam arkadas kalalım, orada anlastık hatta arkadaşsak kolay bir cig kofte atarız falan dedi. Dedim tamam, herhalde aynı sekil arkadas kalacağız. Bana bu da yeterliydi, yani sadece onunla konusabiliyor olmak bile bana yetiyordu. Sonra bu olaydan sonra bir daha bana yazmadı. Ben yazdım dayanamayıp, beni pek sallamadı. Dün de dışarı çıkalım dedim, teklif ettim, bahaneler buldu bir sürü, gelmek istemedi. Bilmiyorum ne yapmalıyım. Red yedim acıkca ama onu hala cok seviyorum, onunla konusmadıgımda cok buyuk eksiklik hissediyorum. Keske fake hesabı acıklamasaydım da bana yazmaya devam etseydi diyorum bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çocuğun ilgisini çekmiyor olabilirsin.Fake hesaptaki kızı sevmiş seni değil.İkinizde aynı kişi olabilirsiniz ama onun gözünde iki ayrı karakter var.Keşke farklı bir yol deneseydiniz.Boşverin unutursunuz.

Hocam çocuğun ilgisini çekmiyor olabilirsin.Fake hesaptaki kızı sevmiş seni değil.İkinizde aynı kişi olabilirsiniz ama onun gözünde iki ayrı karakter var.Keşke farklı bir yol deneseydiniz.Boşverin unutursunuz.
Fotografını ve sesini bile duymadıgı kisiyi nasıl sever ya
Dış görünüş önemli ondan ilgisini cekmemissindir.
Ya o kadar mı kotuyum yani cocuk da ortalama bi tip hani baya yakısıklı olsa tamam diycem de .

Fotografını ve sesini bile duymadıgı kisiyi nasıl sever ya.
Ya o kadar mı kotuyum yani çocuk da ortalama bir tip hani bayağı yakısıklı olsa tamam diyeceğim de.

Dostum yanlış anlama ama sen bu çocuğu takıntı haline getirmişsin. Buradaki sorun sen değil o. Bu yüzden bırak bu işi. Ne yorulduğuna değmez ne de kaydadeğer bir şey olur. Ancak üzüldüğünle kalırsın. Hayatının en güzel günlerini sana sevgi ve saygı duymayan biri için harcama. Hem büyük ihtimal çocuk sen adını vermediğin zaman ciddi değildi. Sadece gönül eğlendirmek ve zaman geçirmek için yapmış olabilir.

Dostum yanlış anlama ama sen bu çocuğu takıntı haline getirmişsin. Buradaki sorun sen değil o. Bu yüzden bırak bu işi. Ne yorulduğuna değmez ne de kaydadeğer bir şey olur. Ancak üzüldüğünle kalırsın. Hayatının en güzel günlerini sana sevgi ve saygı duymayan biri için harcama. Hem büyük ihtimal çocuk sen adını vermediğin zaman ciddi değildi. Sadece gönül eğlendirmek ve zaman geçirmek için yapmış olabilir.

Maalesef haklısın.

Fotografını ve sesini bile duymadıgı kisiyi nasıl sever ya
Sever hocam, düşüncesine bile aşık olur insan.Ama sizin konuştuğunuz kişi yanlış o sadece dış güzelliğe önem veriyor tamam dış güzellikte önemli ama insanın kişiliğini, karakterini, ruhunu sevmesi gerek çünkü bir kişiyi güzel olduğu için sevmezsin sen sevdiğin için güzeldir.

Sever hocam, düşüncesine bile aşık olur insan. Ama sizin konuştuğunuz kişi yanlış o sadece dış güzelliğe önem veriyor tamam dış güzellikte önemli ama insanın kişiliğini, karakterini, ruhunu sevmesi gerek çünkü bir kişiyi güzel olduğu için sevmezsin sen sevdiğin için güzeldir.

Ya iste ben de sevdi sanmıstım cunku cidden anlasıyorduk ve karakterimi ovuyordu surekli ama cidden aile yapımıx her seyimiz aynı cıktı çocukla tum dusunceler karakter vs resmen erkek halim gibi hissediyordum. O da hep diyordu ki ben anlasamadıktan sonra tipini ne yapayım et kemik degil mi sonucta guzellik gecici insanın ruhunu seviceksin. Sonra onun ben oldugumu ogrenince birden sogudu tum ilgi her şey gitti. Beni niye kandırdın falan dedi.

Ya iste ben de sevdi sanmıstım cunku cidden anlasıyorduk ve karakterimi ovuyordu surekli ama cidden aile yapımıx her seyimiz aynı cıktı çocukla tum dusunceler karakter vs resmen erkek halim gibi hissediyordum. O da hep diyordu ki ben anlasamadıktan sonra tipini ne yapayım et kemik degil mi sonucta guzellik gecici insanın ruhunu seviceksin. Sonra onun ben oldugumu ogrenince birden sogudu tum ilgi her şey gitti. Beni niye kandırdın falan dedi.
Hocam işte lafla peynir gemisi yürümüyor.Size söylediği şeye bakın sizi öğrenince sergilediği tavıra bakın.Size tavsiyem özsaygınız varsa eğer bu çocuğu unutun önünüze bakın böyleleri adam olmaz hiçbir zaman.Hayatı boyunca hep b planı kabul edilen kişilerdir.Eli ayağı düzgün birisi çıkar yakın zamanda eğer anlattığınız gibi biriyseniz😊.

Geri
Yukarı