[Asılsız] Real Madrid LGBT desteklemediği için UEFA tarafından ceza verildi

Anlamsız ve desteksiz haberlerde bugün. Yine biri herhangi bir platformdan sallamış ortaya, sözde haber mecraları da bunu çoğaltmış.

@289120 Gereksiz emoji kullanmayı da seviyorsunuz sanırım. Şöyle bir link var belki bir işinize yarar;

Son düzenleme:
Anlamsız ve desteksiz haberlerde bugün. Yine biri herhangi bir platformdan sallamış ortaya, sözde haber mecraları da bunu çoğaltmış.

@289120 Gereksiz emoji kullanmayı da seviyorsunuz sanırım. Şöyle bir link var belki bir işinize yarar;

Attığın sitenin verdiği bilgilerin hiç birine inanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neden inanmadığımı sorarsan 34.50 den itibaren izle.
Bir dahakine attığın sitenin kurucusunu kim olduğunu öğren ve at.

@289120 Ad hominem bir tavır ile attığım makaledeki resmi link bağlantılarını göz ardı ederek, istediğinize tabii ki inanabilirsiniz. Sizin tercihiniz. Saygı duyarım.

Haberin kaynağı önemli. Doğru veya yanlış yorum yapacak olursam, kimse başkasına bir şeyleri zorla dayatamaz. LGBT destekleyenlere karşı durmakta saçmalık, desteklemeyenlere yaptırım uygulamakta saçmalık. Bu dünya nasıl bu hale geldi? Herkes istediğini desteklesin, istemediğini desteklemesin. İyice saçma bir hal almaya başladı olaylar.

LGBT'ye destekçi veya karşı değilim beni bağlamaz. Eşcinseller haklarının savunulmasını istiyor, ki bazı noktalarda haklılar. Toplumdan dışlanma, iş bulma vb. birçok konuda mental ve manevi yönden aşırı baskı altında kalabiliyorlar. Onlar da insan bunu unutmayalım. Kişisel tercihleri sorgulamamayı öğrenme zamanı herkes için çoktan geçti. Çoğu tercihi dışında hormon bozukluğu hastalıkları yüzünden eşcinsel oluyor. Ve bu göz ardı ediliyor. İsteyerek değil bu durum yani. Hormonlar bir tarafa daha yatkın olduğu için problem oluyor. UEFA'da toplumsal mesaj vermeye çalışırken, aynı şekilde Real Madrid'in görüş ve tercihlerini hiçe saymış oluyor. Yani iyi bir şey yapayım derken, bir taraftan batırmış oluyorlar. Saygı unsurunu atlıyorlar.

Sorun desteklememek ve karşı durmak arasındaki ayrımı anlayamamak. Desteklemeyebilirsiniz ama saygı duymalısınız. Aynı şekilde UEFA'nın da Madrid'e saygı duyması gerekiyor desteklemediği için. Hiçbir şey zorla yaptırılmaz. Doğru değil. Dünyada her türden farklı farklı insanlar var. Artık bir arada yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor. Dayatmalara gerek olmadan herkese eşit insan gözüyle bakılmalı. Asıl sorun bu. Kimsenin kimseye seçimlerinden dolayı saygısı yok. Hep zorla güzellik yaptırma peşindeler. Bunu artık aşmak gerek. Real Madrid'e saygı duyulmalı ve olası yaptırımlara karşı durulmalı. Adamlar LGBT'yi desteklemek zorunda değil. İşin içine zorunluluk dahil edilirse, o iş çıkmaza girer.

Real Madrid gibi bir takımın gidip de LGBT bireylerini desteklemesini bende beklemem güzel davranış, öte yandan.
UEFA'yı kınıyorum.

Son düzenleme:
Son derece saçmalık. Real Madrid başkanı olsam asla kabul etmezdim bu cezayı. Hiç kimse lgbt yi desteklemek zorunda değil. İyice tiksindirici bir davranış.

Yeni konular

Geri
Yukarı