Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Bu arada 1 haftadır sorunsuz kullanıyorum ses kalitesi canlı yayın, dizi, film, oyun gibi işlerde tatmin ediyor müzik için zaten 3 tane kulaklığım var.
Bağlantısı beklediğimden çok çok daha iyi Anker Q 10'u PC'ye başladığımda tuvalete bile gidemiyordum bu kulaklıkla tuvaleti geçip yatak odasının sonuna kadar gidiyorum menzili şaşırttı.
Az önce yanlışlıkla Linux'u sildim ( mallğımı sorgulamayın) sol kulaktan ses gelmemeye başladı.
Güncellemelerden sonra düzeleceğini umuyorum.
Hocam pil konusunda nasıl? Bendede var da pil ömrü sanki 25 saat kadar gitmiyor gibi ve dip ses var mı sizde bende çıkmadı da ?

Hocam pil konusunda nasıl? Bende de var da pil ömrü sanki 25 saat kadar gitmiyor gibi ve dip ses var mı sizde bende çıkmadı da?

Bende de dip ses çıkmadı.
Batarya konusunda şu an yorum yapamam çünkü Creative konusunu görmüşsünüzdür onu aldım 1 haftadır yoğun olarak onu kullanıyorum bu kulaklığı günde 1 saat anca kullanıyorumdur bataryasınu test edemedim.

Soldan hala ses gelmiyor kablosuz olarak.
Telefonda da gelmiyor.
Kabloyla bağlanınca sıkıntı yok, kablosuz da bir sorun var.

Sol tarafta ses ayarı vb işlevler çalışıyor ses gelmiyor garip.

Son düzenleme:
Bende de dip ses çıkmadı.
Batarya konusunda şu an yorum yapamam çünkü Creative konusunu görmüşsünüzdür onu aldım 1 haftadır yoğun olarak onu kullanıyorum bu kulaklığı günde 1 saat anca kullanıyorumdur bataryasınu test edemedim.

Soldan hala ses gelmiyor kablosuz olarak.
Telefonda da gelmiyor.
Kabloyla bağlanınca sıkıntı yok, kablosuz da bir sorun var.

Sol tarafta ses ayarı vb işlevler çalışıyor ses gelmiyor garip.
Garantiye gönderin hocam bence

İlginçtir, kulaklıkla ilgili bir sorun yaşatmadı. Hakkını yemeyelim.

Bende yaşattı fakat bu da olur diyeyim şarja takıyorum sürekli kırmızı ışık yanıp sönüyordu %25 yazıyordu kaç saat şarjda kalsa bile yazılım güncellemesi yaptım düzeldi fakat şimdi de Full doldursam bile %75 olarak gösteriyor :D Garanti yolu gözüktü bizimkine

Geri
Yukarı