Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

madsea25

Centipat
Daha fazla  
En son geçen sene bu fiyatlardaydı, oyun için bu fiyatta alabileceğiniz en iyi BT kulaklık olduğunu düşünüyorum. 6 aydır kullanıyorum ve memnunum. Eğer çok bir beklentiniz yoksa ve uygun fiyata BT oyun+müzik için kulaklık arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Mikrofonu tak çıkar olduğu için telefon ile de dışarıda müzik amaçlı kullanabilirsiniz. Dahili bir mikrofonu daha var. Büyük kulaklı arkadaşları rahatsız edebilir çünkü padlerinin oval ve küçük bir yapısı var. Üst kısmı da çok sağlam değil dikkatli kullanmak lazım.

Son düzenleme:
Kulaklığı ufaktan inceledim, 2000 lira için çok iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. İhtiyacım olsa alırdım büyük ihtimalle. Tek sorun, kafa yapınız büyükse kulaklık küçük gelebilir.

Çektim valla umarım pişman etmez Cloud 2 var hali hazırda. Hikayeli oyunlarda kullanmak için iyi olacak gibi duruyor.

Çektim vallahi umarım pişman etmez Cloud 2 var halihazırda. Hikayeli oyunlarda kullanmak için iyi olacak gibi duruyor.

Death Stranding ve RDR2 oynadım bu kulaklıkla ses seviyeleri gayet tatmin edici, ekstra olarak film izlemek de çok keyifli.

Klavyemde ROG güzel indirim almış çekmek lazım o zaman. Dışarıda kullanımı nasıl hocam?

Hocam iPhone kullandığım için dışarıda deneyimlemedim ama müzik için üst düzey bir bass tiz performansı beklemiyorsanız tatmin edeceğini düşünüyorum. Bu arada konu başlığına yanlış yazmışım düzeltemiyorum BT özelliği yok 2.4 GHz adaptörüyle bağlantı sağlanıyor. Type-C girişli telefon ile kullanabilirsiniz yani. iPhone için de dönüştürücü gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı