Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Herkes içinden dönüştürücü çıkıyor demiş ama kimse hangi dönüştürücü olduğunu söylememiş. Type C to Type A çıkıyor mu içinden? Anakartımda Type C yok. @madsea25 @tokio1

Ben aldım, kasamda Type-C yok. Kutudan çıkan dönüştürücü ile kullanabilir miyim? Takılabilen mikrofonu falan kullanabiliyor muyum?
Evet hocam kutudan çıkan dönüştürücü ile kullanabiliyorsunuz. Takılabilen mikrofonu kullanabiliyorsunuz.

@xrr65 Ya hocam yani bu bütçeye başka güzel kulaklık yok, HS55 Wireless var. Bende HS55 Wireless kullanıyorum, 2.350TL felan olmuştu şimdi 2.700TL bantlarında..

Yani ona göre eksisi artısı ROG STRIX GO bütçeye göre daha uygun, gerçekten olabildiğince uygun fiyatta.

Evet hocam kutudan çıkan dönüştürücü ile kullanabiliyorsunuz. Takılabilen mikrofonu kullanabiliyorsunuz.

@xrr65 Ya hocam yani bu bütçeye başka güzel kulaklık yok, HS55 Wireless var. Bende HS55 Wireless kullanıyorum, 2.350TL falan olmuştu şimdi 2.700TL bantlarında.

Yani ona göre eksisi artısı ROG STRIX GO bütçeye göre daha uygun, gerçekten olabildiğince uygun fiyatta.

Hocam benim aslına ROG'u tercih etmem hem de dışarıda kullanacak olmam, malzeme kalitesi iyi olursa benim için bir o kadar da avantajlı olur çıkarılabilir mikrofon ve dahili mikrofon olayı da çok iyi bence.

@xrr65 Ya hocam yani bu bütçeye başka güzel kulaklık yok, HS55 Wireless var. Bende HS55 Wireless kullanıyorum, 2.350TL felan olmuştu şimdi 2.700TL bantlarında..

Dün akşam sipariş verdim. Ne zaman elime geçer Mersindeyim?
1709977335242.png

Dün akşam sipariş verdim. Ne zaman elime geçer Mersindeyim?
Eki Görüntüle 2136454
Daha kargoya verilmemiş, kampanyalı diye bekletiyorlar muhtemelen yoğunluk felan derler. Daha kargoya verilirse, yurtiçi kargo 2-3 günde getiriyor.

Bana İstanbul'dan Adana'ya 1 günde geliyor.

Daha kargoya verilmemiş, kampanyalı diye bekletiyorlar muhtemelen yoğunluk felan derler. Daha kargoya verilirse, yurtiçi kargo 2-3 günde getiriyor.

Bana İstanbul'dan Adana'ya 1 günde geliyor.
Hocam bende Adana'dayım bugün versem ne zaman gelir sizce tahmini ? Kargo şirketini biz seçebiliyor muyuz birde hocam?

Hocam bende Adana'dayım bugün versem ne zaman gelir sizce tahmini ? Kargo şirketini biz seçebiliyor muyuz birde hocam?
Yok biz seçemiyoruz hocam. Direk Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlıyorlar. Bugün verseniz, bugün kargoya veriler mi bilmiyorum.

Eğer bugün verirlerse pazartesi günü direk kapınızda olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı