Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Herhangi bir arızası yoksa pad değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz GO 2.4 kullanıp satmış ve Cloud 2 kullanıp satmış biri olarak söylüyorum ikisini de 2 3 ay civarı kullandim.
Hocam go 2.4 sipariş ettim şimdi sizce nasıl 2bin TL ye değer mi ? Piyasayı pek bilmiyorum

Hocam GO 2.4 sipariş ettim şimdi sizce nasıl 2bin TL'ye değer mi? Piyasayı pek bilmiyorum.

Hocam değer ben dışarıda ve bilgisayar da kullandım yani içinden çıkan Type-C dongle i telefona takıp kullandım tatmin edici bir sesi var keşke Armoury Crate yazılımı telefonda da desteklese ama desteklemiyor mikrofonu da ortalama bir mikrofon zaten bu fiyatı verme sebebimiz kablosuz olması Discord sertifikası da var daha ne olsun.

Hocam değer ben dışarıda bilgisayar da kullandım yani içinden çıkan Type-C dongle i telefona takıp kullandım tatmin edici bir sesi var keşke Armoury Crate yazılımı telefonda da desteklese ama desteklemiyor mikrofonu da ortalama bir mikrofon zaten bu fiyatı verme sebebimiz kablosuz olması Discord sertifikası da var daha ne olsun.
Anladım hocam mikrofonu boğuk gibi geldi ama bazı arkadaşlar mikrofonu programından halledebileceğimizi söyledi, siz biliyor musunuz?

Anladım hocam mikrofonu boğuk gibi geldi ama bazı arkadaşlar mikrofonu programından halledebileceğimizi söyledi, siz biliyor musunuz?

Bogukluk EQ ayarlarıyla çözülür sanırım ama ben hiç oynamadım o ayarlarla tek güncelleme yapıp kullandım mikrofonu sürekli kullanmadım genelde dışarıda kullandım içindeki dahili mikrofonlada telefon görüşmeleri yaptım gayet güzeldi ve tok geldiğini söylüyordu karşı taraf.

Bogukluk EQ ayarlarıyla çözülür sanırım ama ben hiç oynamadım o ayarlarla tek güncelleme yapıp kullandım mikrofonu sürekli kullanmadım genelde dışarıda kullandım içindeki dahili mikrofonlada telefon görüşmeleri yaptım gayet güzeldi ve tok geldiğini söylüyordu karşı taraf.
Anladım hocam malzeme kalitesi size göre nasıl ? Yani uzun süre kullanım ne kadar gider sizce

Arkadaşlar izlediğim videolarda bendeki v2X'ten daha kötü mikrofonu ve sanki konfor olarak da v2X daha büyük daha rahat duruyor. Ne dersiniz geçilir mi? Ya da ikisini de kullanmış olan var mı?

V2X'inde yeterince vasat bir mikrofonu var, benim sesimi almak yerine sağ arka çaprazımda kardeşimin sesini daha net alıyor. Tavsiye ile aldım ve ergonomisi hariç hiç memnun kalmadım, daha önce kullandığım Philips shg 7980 ve James Donkey 712'den her açıdan daha kötü geldi. Şu an GM 21 Pro'nun kutusundan çıkan kulaklığı kullanıyorum arkadaşlar sesimin çok daha net geldiğini söylüyor.

Anladım hocam malzeme kalitesi size göre nasıl? Yani uzun süre kullanım ne kadar gider sizce?
Malzeme kalitesi fiyatına göre gayet iyi bence. Kulaklık pedlerinin hissiyatı çok güzel. Kulağınız küçükse hiç sorun yaşamazsınız diyebilirim. Sağ ve sol kulaklığın dış yüzeyi biraz parmak izi tutabilir. İlk başlarda birkaç kez denk geldim ama sonrasında rahatsız edecek seviyede olmadı hiç.

Anladım hocam malzeme kalitesi size göre nasıl? Yani uzun süre kullanım ne kadar gider sizce.

Arkadaş verilecek bilgileri vermiş hocam.

Malzeme kalitesi fiyatına göre gayet iyi bence. Kulaklık pedlerinin hissiyatı çok güzel. Kulağınız küçükse hiç sorun yaşamazsınız diyebilirim. Sağ ve sol kulaklığın dış yüzeyi biraz parmak izi tutabilir. İlk başlarda birkaç kez denk geldim ama sonrasında rahatsız edecek seviyede olmadı hiç.

Geri
Yukarı