Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Ben de aldım fakat Hepsiburada'da 1 yıl içerisinde kumaşı yırtılan mı dersin kopan mı dersin köpüğü taşan mı dersin mikrofonu bozulan mı dersin baya sıkıntılı gördüm. İade etsem mi diye düşünmekteyim şu anda. Çok dikkat ederim bu tarz ürünlerde hassas kullanırım ağır da kullanıcı değilimdir günde maksimum 2-3 saat kullanacağım umarım 2-3 yıl götürür sıkıntısız.

Ben de aldım fakat Hepsiburada'da 1 yıl içerisinde kumaşı yırtılan mı dersin kopan mı dersin köpüğü taşan mı dersin mikrofonu bozulan mı dersin baya sıkıntılı gördüm. İade etsem mi diye düşünmekteyim şu anda. Çok dikkat ederim bu tarz ürünlerde hassas kullanırım ağır da kullanıcı değilimdir günde maksimum 2-3 saat kullanacağım umarım 2-3 yıl götürür sıkıntısız.
bahsettiğiniz yorumları bende gördüm şimdi iade talebi oluşturmuştum sildirdim sonra içime sinmedi tekrar iade talebi attım ama bu sefer onlar silmiş fatura kesmişler. Sanırım gelince iade edeceğim.

Bugün kargolasalar bari hocam /: :D

Hocam kargoya verilmiş tam size yazdığımda :D pek internetten birşey alan biri değilim yarın gelir mi sizce ?
Gelebilir. Dağıtıma çıkmaz. İstanbul'dan verildiği zaman 1 gün sonra kargo geliyor şubede oluyor. Yarın dağıtıma çıkıyor toplam 2 gün.
Ben hep şubeden aliyorum.

Gelebilir. Dağıtıma çıkmaz. İstanbul'dan verildiği zaman 1 gün sonra kargo geliyor şubede oluyor. Yarın dağıtıma çıkıyor toplam 2 gün.
Ben hep şubeden aliyorum.
Anladım hocam teşekkürler, yukardaki arkadaşlar iade talebinde bulunuyor malzeme kalitesi güzel bir kulaklık ve sevilen bir model neden iade ediyorlar acaba ?

Anladım hocam teşekkürler, yukardaki arkadaşlar iade talebinde bulunuyor malzeme kalitesi güzel bir kulaklık ve sevilen bir model neden iade ediyorlar acaba ?
Bilmiyorum.

Al iştee HS55 Wireless kulaklığım iade/değişim karari çıkmış. Acaba bu Strix Go modelini mi alsam? Bak bende kararsiz kaldim simdi..

Arkadaşlar yorumlar kötü vs. demişte hangi deri pedli kulaklığı alırsanız alın patlıyor zaten Razer Kraken serisini kullanan arkadaşlar varsa beni anlayabilir yani o yüzden malzeme kalitesini pede bağlayan birinden ne kadar iyi bir tavsiye almış olursunuz bir düşünün yorumların çoğu iyi 2-3 tane adamın yorumuna göre zaten bir cihaz alınmaz genel değerlendirme yüksek gözüküyor ben zaten film izlemek için aldım benim işimi çok rahat görecektir ped konusunda ise deriler sökülünce komple elinizle deri parçalarını koparın sonra makineye atıp yıkayın miss Razer kulaklığıma Logitech kulaklığıma aynı işlemi yaptım her deri kulaklık kullanıma göre dökülür.

Arkadaşlar yorumlar kötü vs. demişte hangi deri pedli kulaklığı alırsanız alın patlıyor zaten Razer Kraken serisini kullanan arkadaşlar varsa beni anlayabilir yani o yüzden malzeme kalitesini pede bağlayan birinden ne kadar iyi bir tavsiye almış olursunuz bir düşünün yorumların çoğu iyi 2-3 tane adamın yorumuna göre zaten bir cihaz alınmaz genel değerlendirme yüksek gözüküyor ben zaten film izlemek için aldım benim işimi çok rahat görecektir ped konusunda ise deriler sökülünce komple elinizle deri parçalarını koparın sonra makineye atıp yıkayın miss Razer kulaklığıma Logitech kulaklığıma aynı işlemi yaptım her deri kulaklık kullanıma göre dökülür.

Pedleri satılıyor hocam zaten Amazon'da Cumali hocam linkini bırakmıştı konuya, bence kullanıma göre 2-2.5 yıla kadar dökülmeye başlar

Anladım hocam teşekkürler, yukarıdaki arkadaşlar iade talebinde bulunuyor malzeme kalitesi güzel bir kulaklık ve sevilen bir model neden iade ediyorlar acaba?

Kulaklık güzel hocam şu ana kadar güzel inceleme yorumlarına baktığım kadarıyla mik kalitesi zayıf diğer her şey süper diyorlar bu fiyata çantası ile gelmeside büyük artı unutmayın taşınabilir kılıyor.

hocam yedek ped çıksa keşke çok iyi olur. Ben üst kısmındaki plastikten korkuyorum. Cloud 2 kullanıyorum hali hazırda bunu uzaktan hikayeli oyun oynamak için ve dışarıda yürüyüşte kullanmak için alıyorum umarım hoşuma gider.

Geri
Yukarı