Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

hocam yedek ped çıksa keşke çok iyi olur. Ben üst kısmındaki plastikten korkuyorum. Cloud 2 kullanıyorum hali hazırda bunu uzaktan hikayeli oyun oynamak için ve dışarıda yürüyüşte kullanmak için alıyorum umarım hoşuma gider.
Bence iade etmeyin hocam bir arkadaşıma daha aldırdım dışarıda da kullanmış gayet memnun.

Hocam yedek ped çıksa keşke çok iyi olur. Ben üst kısmındaki plastikten korkuyorum. Cloud 2 kullanıyorum halihazırda bunu uzaktan hikayeli oyun oynamak için ve dışarıda yürüyüşte kullanmak için alıyorum umarım hoşuma gider.

Emin olun bu tarz ürünler kullanıma bağlı siz bir kulaklığı masaya bırakma şekliniz bile o kulaklığın ömrünü belirle ben Kraken kulaklığı 1.5 yıl kullandım gram bir şey yoktu askere gittim geldim kız kardeşim içinden geçmiş adeta her yeri patlamış ben malımı temiz kullanırım kendi PC mi her gün silerim düzenli ekipmanlarım dahil yani siz bir şeyi incelerken donanımına ağırlık verin :)

Emin olun bu tarz ürünler kullanıma bağlı siz bir kulaklığı masaya bırakma şekliniz bile o kulaklığın ömrünü belirle ben Kraken kulaklığı 1.5 yıl kullandım gram bir şey yoktu askere gittim geldim kız kardeşim içinden geçmiş adeta her yeri patlamış ben malımı temiz kullanırım kendi PC mi her gün silerim düzenli ekipmanlarım dahil yani siz bir şeyi incelerken donanımına ağırlık verin :)
Bende temiz kullanırım genelde hocam markası belirsiz aldığım mouse vardı 8 yıl oldu ben başka mouse geçtim o hala çalışıyor rgbsi bile bozulmadı :) Kulaklık şık gözüküyor zaten bu kulaklığın üzerine çıktığında sorunsuz kulaklık 10 bin TL'lere dayanıyor o kadar bütçe ayırmaya da gerek yok zaten.

Bende temiz kullanırım genelde hocam markası belirsiz aldığım mouse vardı 8 yıl oldu ben başka mouse geçtim o hala çalışıyor RGB'si bile bozulmadı :) kulaklık şık gözüküyor zaten bu kulaklığın üzerine çıktığında sorunsuz kulaklık 10 bin TL'lere dayanıyor o kadar bütçe ayırmaya da gerek yok zaten.

Hocam siz bu kulaklığı temiz kullanın çok uzun yıl kullanırsınız ekipman işi şans işi değildir kullanıcının kullanımına bağlı eskir :)

Ürün kargoya verilmiş bana mesaj geldi bolt kargodan :)

Son düzenleme:
Konuda ürün hakkında sipariş verip de eline daha ulaşmamış arkadaşlar var arkadaşlar'a genel bir deneyiminizi aktarın isterseniz rahatlık, ergonomi, kullanım, mikrofon kalitesi.
Rahatlık 10/9 bir puan kırmamın sebebi kulağımın arkasında biraz ağrı oluyor bu yüzden kulaklık pek sevmezdim. Ama ilk kulaklığım ve çok hafif çok beğendim. Ergonomi 10/10. Mikrofon 10/8 2 adet var bir gizli bir çubuk çok fazla fark yok ama ben çubuk mikrofonu kullanıyorum. Ses kalitesi ortalamanın üstünde. Şarj olarak da 1 saatte tam şarj oluyor kağıt üstünde 25 saat gittiği söylenmiş ve şarjı gerçekten iyi. Piyasada 3.000 tl gibi fiyata satılan kablolu kulaklıklarının yerine tercih edebilirsiniz. Daha önce kulaklık deneyimlemediğim için yanlış söylemiş olabilirim ama ilk defa kulaklık kullanan birine göre çok rahat. Kulağınız çok büyükse almayın canınızı sıkabilir bana tam oldu. AI ile gürültü engelleme vs birçok ayarı mevcut kurcalarsanız daha iyi deneyim yakalayabilirsiniz.
1710181994930.png

Rahatlık 10/9 bir puan kırmamın sebebi kulağımın arkasında biraz ağrı oluyor bu yüzden kulaklık pek sevmezdim. Ama ilk kulaklığım ve çok hafif çok beğendim. Ergonomi 10/10. Mikrofon 10/8 2 adet var bir gizli bir çubuk çok fazla fark yok ama ben çubuk mikrofonu kullanıyorum. Ses kalitesi ortalamanın üstünde. Şarj olarak da 1 saatte tam şarj oluyor kağıt üstünde 25 saat gittiği söylenmiş ve şarjı gerçekten iyi. Piyasada 3.000 tl gibi fiyata satılan kablolu kulaklıklarının yerine tercih edebilirsiniz. Daha önce kulaklık deneyimlemediğim için yanlış söylemiş olabilirim ama ilk defa kulaklık kullanan birine göre çok rahat. Kulağınız çok büyükse almayın canınızı sıkabilir bana tam oldu. AI ile gürültü engelleme vs birçok ayarı mevcut kurcalarsanız daha iyi deneyim yakalayabilirsiniz. Eki Görüntüle 2138759
Ben almadım ya, küçük gelme olasılığından dolayı elimde kalır diye satın almadım. Çünkü katlanabilir ve küçük gözüküyor. Alacak arkadaşların bilgisine..

Rahatlık 10/9 bir puan kırmamın sebebi kulağımın arkasında biraz ağrı oluyor bu yüzden kulaklık pek sevmezdim. Ama ilk kulaklığım ve çok hafif çok beğendim. Ergonomi 10/10. mikrofon 10/8 2 adet var bir gizli bir çubuk çok fazla fark yok ama ben çubuk mikrofonu kullanıyorum. Ses kalitesi ortalamanın üstünde. Şarj olarak da 1 saatte tam şarj oluyor kağıt üstünde 25 saat gittiği söylenmiş ve şarjı gerçekten iyi. Piyasada 3.000 TL gibi fiyata satılan kablolu kulaklıklarının yerine tercih edebilirsiniz. Daha önce kulaklık deneyimlemediğim için yanlış söylemiş olabilirim ama ilk defa kulaklık kullanan birine göre çok rahat. Kulağınız çok büyükse almayın canınızı sıkabilir bana tam oldu. AI ile gürültü engelleme vs birçok ayarı mevcut kurcalarsanız daha iyi deneyim yakalayabilirsiniz. Eki Görüntüle 2138759

Evet bende şimdi hatırladım AI ayarını açarsınız arkadaki hiçbir sesi almıyor mikrofon o yönden çok başarılı.

Ben siparişimi iptal ettim. Hem kulağıma küçük gelme ihtimali hem de kulağı acıtma, malzemenin dökülmesi vb. gibi şikayetlerden dolayı içim rahat etmedi. Zaten sürekli fırsatlı ürünler çıkıyor bu dönemlerde. 31 Mart'a kadar alternatif bir ürün bulabilirim diye düşünüyorum.

Ben siparişimi iptal ettim. Hem kulağıma küçük gelme ihtimali hem de kulağı acıtma, malzemenin dökülmesi vb. gibi şikayetlerden dolayı içim rahat etmedi. Zaten sürekli fırsatlı ürünler çıkıyor bu dönemlerde. 31 Mart'a kadar alternatif bir ürün bulabilirim diye düşünüyorum.

Hata yapmışsınız hocam 2-3 tane yoruma aldanmanız üzücü genel değerlendirmesi yüksek olan bir ürünü iptal etmeseydiniz keşke mikrofunu haricinden müthiş bir kulaklık her yerde incelemesine baktım detaylı inşallah daha iyisini bulursunuz bu fiyata.

Hata yapmışsınız hocam 2-3 tane yoruma aldanmanız üzücü genel değerlendirmesi yüksek olan bir ürünü iptal etmeseydiniz keşke mikrofunu haricinden müthiş bir kulaklık her yerde incelemesine baktım detaylı inşallah daha iyisini bulursunuz bu fiyata.
İptal etmemin asıl sebebi kulağı büyük olanların kulaklığın küçüklüğünden rahatsız olması. Sonuçta bir kulaklığa 2000 lira veriyorsam en azından kullanırken kulağımı acıtmaması lazım. Aynı zamanda Razer kulaklığım var kablolu büyük ihtimalle onu kullanmaya devam ederim artık. Haklısınız eğer hiç kulak üstü kulaklığım bulunmasaydı kesinlikle iptal etmezdim.

Geri
Yukarı