ASUS Zenbook 14 UM3402 alınır mı?

Rica ederim. Bu modelde pek geride kalır sayılmaz kasa kalitesi olarak. Sadece OLED değil ve çok güçlü bir işlemcisi var;

Rica ederim. Bu modelde pek geride kalır sayılmaz kasa kalitesi olarak. Sadece OLED değil ve çok güçlü bir işlemcisi var;

Hocam peki benim aldığım günlük kullanımda ve uzun kullanımda sorun çıkartır mı? Kafam karıştı şimdi.😅 ne yapayım, Zenbook 14 ile devam edeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki benim aldığım günlük kullanımda ve uzun kullanımda sorun çıkartır mı? Kafam karıştı şimdi.😅 ne yapayım, Zenbook 14 ile devam edeyim mi?

Problem çıkartmaz hocam, siz sorunca atayım dedim.

OLED çok iyi. 5 dakika yavaş olsun ama OLED olsun.
Evet.😁 Bilgisayarda acayip iyi görünüyor. 90Hz imiş bir de. Az önce bakarken fark ettim, OLED'e o kadar odaklanmışım ki fark etmedim.

@Ella Freya @Astiva hocalarım bilgisayar geldi ama ciddi bir sorun var. Gönderilen alet OLED değil. Kodlar falan doğru ama aldığım sitede OLED diyor, özellikler kısmına girince doğru bilgiler var. Ne yapayım şimdi?

Son düzenleme:
@Forum Clerk iade edin hocam, koda bakarsak OLED olmalı. Vatan yapmış yapacağını.

@Astiva konuştum gün içinde dönüş yapacaklarmış. Yanlış ürün var neyine bakıyorsunuz? Cihazı açtım umarım uğraştırmazlar.

@Astiva hocam ben kurulumu yaptım ama kurulum bilgisi bulunursa almayız diyorlar. Sıfırlasam sorun olur mu?

Son düzenleme:
@Astiva hocam ben kurulumu yaptım ama kurulum bilgisi bulunursa almayız diyorlar. Sıfırlasam sorun olur mu?

Saçmalık, ne alaka böyle bir şey. Yanlış ürünü her türlü almak zorundalar. Sıfırlayabilirsiniz, FreeDOS geldiyse komple silebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı