ASUS Zenbook 14 UM3402 alınır mı?

@Astiva Windows 11 ile geldi. Hem yanlış bilgi veriyor hem de sıkıntı çıkartıyorlar. Sabahtan beri ancak kodu alabildim. Bir de önde gelen firma olacak!

Bu zincir firmalar böyle hep. Windows 11 ile geldiyse sıfırlamanız yeter herhalde. Sağı solu belli olmuyor bunların.

Bu zincir firmalar böyle hep. Windows 11 ile geldiyse sıfırlamanız yeter herhalde. Sağı solu belli olmuyor bunların.
Shift ile yeniden başlatıp oradan sıfırladım. Yarın gönderirim umarım uzatmazlar. Tekrardan teşekkür ederim hocam.

@Astiva hocam iade aldılar. Şimdi tekrardan bakıyorum. Zenbook, incelik hafiflik ve tasarım olarak çok güzeldi. Yine Zenbook ilk sırada olarak bakıyorum ama sıfır olarak aradığım zaman OLED'li ürün bulamıyorum. Yine öneride bulunabilir misiniz? Bütçe 35 bin TL.

Son düzenleme:

Bu modelde bakmanızı öneririm. Cok güçlü aynı zamanda ince ve hafif bir cihaz.

Bu modelde bakmanızı öneririm. Cok güçlü aynı zamanda ince ve hafif bir cihaz.
Hocam bunu görmemişim. Peki bu ürün nasıldır?

Bütçeniz oldukça artmış gördüğüm kadarıyla, yeni çıkan bir işlemci mevcut ve OLED. Güzel bir model.
Evet hocam. Ürün sayfasında Ultra 5 işlemcili olan için 3K 120Hz OLED demiş ancak teknik özelliklere girince öyle bir ekran görünmüyor. FHD 60 Hz ve 2.8 120 Hz seçenekleri var. Bu konuda bilginiz var mıdır hocam? Site de sözde Asus'un kendi sitesi ama çok kararsız çalışıyor.

Evet hocam. Ürün sayfasında Ultra 5 işlemcili olan için 3K 120Hz OLED demiş ancak teknik özelliklere girince öyle bir ekran görünmüyor. FHD 60 Hz ve 2.8 120 Hz seçenekleri var. Bu konuda bilginiz var mıdır hocam? Site de sözde ASUS'un kendi sitesi ama çok kararsız çalışıyor.

16:10 ekran olduğu için 2880 olan çözünürlük 3K olarak yuvarlanmış galiba çünkü bu linkte yazıyor çözünürlük;

Attığınız linkte zaten 3K olan model olduğu belirtilmiş.

16:10 ekran olduğu için 2880 olan çözünürlük 3K olarak yuvarlanmış galiba çünkü bu linkte yazıyor çözünürlük;

Attığınız linkte zaten 3K olan model olduğu belirtilmiş.
Teşekkür ederim hocam. Siparişi verdim şu an.

Geri
Yukarı