Atlas OS güvenilir midir?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
128 GB
Ekran kartı
Intel UHD 600
İşlemci
Intel Celeron N4020
Herkese merhaba, iyi günler! Bir yandan Windows 10'dan sıkıldığım için bir yandan da bazen kasmalar, takılmalar, donmalar olduğu için işletim sistemi değiştirmek istiyordum. Biraz araştırdım ve AtlasOS adlı işletim sistemini gördüm. Güvenilir midir? Kullanan var mıdır? İyi Sosyaller!

Daha önce kullandım fakat memnun kalmadım. Orijinal Windows hissini vermiyor. Sanki makyajlanmış bir Linux gibi. Acayip bir performans artışıda sağlamıyor. FPS düşürdüğü bile oldu bazı oyunlarda.

Herkese merhaba, iyi günler! Bir yandan Windows 10'dan sıkıldığım için bir yandan da bazen kasmalar, takılmalar, donmalar olduğu için işletim sistemi değiştirmek istiyordum. Biraz araştırdım ve AtlasOS adlı işletim sistemini gördüm. Güvenilir midir? Kullanan var mıdır? İyi sosyaller!

NTLite ile kendinize göre ISO yapmanızı tavsiye ederim.

Güvenilir olduğu söylense de Custom olan şeylere ben çok güvenemiyorum. Windows LTSB veya LTSC sürümlerini deneyebilirsin.

Evet. 22H2 versiyonu farklı bir şekilde çıktı. Orijinal iso üzerinde yapılıyor. Güvenilir yani. İndirdiğin dosyayı rar şeklinde açarsan yaptığı tüm scriptleri görebilirsin.

Oyun oynamıyorsan Linux kullanabilirsin.
700 MB RAM tüketiyor ve stabil Linux bilgin yoksa Linux Mint, Linux bilgin varsa Debian kullanmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı