Atlas OS güvenilir midir?

Hocam bilgisayar zaten formatlı şekilde. Şimdi ne yapmam gerekli?

Buradan ame wizard ve atlas playbooku indirin. Daha sonra iki zip dosyasının içerisindekilerini masaüstüne çıkartın.

Ame wizardı açın. Ekranda drag .apbx file to load playbook yazan kutuya tıklayın. Masaüstüne attığınız atlas_playbook.apbx dosyasını seçin. Daha sonra run action seçeneğine basın. Bastıktan sonra sizden windows defenderi kapatmanızı isteyecek. Kapattıktan sonra next diyip devam edin.

Buradan ame wizard ve atlas playbooku indirin. Daha sonra iki ZIP dosyasının içerisindekilerini masaüstüne çıkartın.

Ame wizardı açın. Ekranda drag. Apbx file to load playbook yazan kutuya tıklayın. Masaüstüne attığınız atlas_playbook. Apbx dosyasını seçin. Daha sonra run Action seçeneğine basın. Bastıktan sonra sizden Windows Defender'i kapatmanızı isteyecek. Kapattıktan sonra Next deyip devam edin.

1683311814628.png

Şu anda bu şekilde hocam. Kuruluyor galiba.

Buradan ame wizard ve atlas playbooku indirin. Daha sonra iki ZIP dosyasının içerisindekilerini masaüstüne çıkartın.

Ame wizardı açın. Ekranda drag. Apbx file to load playbook yazan kutuya tıklayın. Masaüstüne attığınız atlas_playbook. Apbx dosyasını seçin. Daha sonra run Action seçeneğine basın. Bastıktan sonra sizden Windows Defender'i kapatmanızı isteyecek. Kapattıktan sonra Next deyip devam edin.

Hocam bu sürekli olarak "Reticulating splines" kısmında takılıyor. Gerek Discord gerekse forum adreslerinde söylenen çözüm yöntemlerini yaptım ama hâla aynı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Hocam bilgisayara tekrar format atın ve tüm işlemler bitene kadar internet bağlı olmasın. Sizin sorununuzu bir arkadaş böyle çözdü.

Hocam bilgisayara tekrar format atın ve tüm işlemler bitene kadar internet bağlı olmasın. Sizin sorununuzu bir arkadaş böyle çözdü.

Hocam vallahi sıkıntıdan ReviOS kurdum :D. Ama bakalım bu sürümden memnun kalmaz isem AtlasOS'a geçiş yaparım.

Hocam benim AtlasOS kısmında aşırı kafam karıştı. Videoların çoğunu izledim, yok Windows ISO'su yükleyin yeni bir tane diyor. Sonra üstüne kurun falan. Keşke birisi rehberini yapsa da kursak :D

Son düzenleme:
Herkese merhaba, iyi günler! Bir yandan Windows 10'dan sıkıldığım için bir yandan da bazen kasmalar, takılmalar, donmalar olduğu için işletim sistemi değiştirmek istiyordum. Biraz araştırdım ve AtlasOS adlı işletim sistemini gördüm. Güvenilir midir? Kullanan var mıdır? İyi Sosyaller!
Githubdan indirirseniz güvenlik sıkıntısı yaşamazsınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı