Ayakkabı sahte mi?

Faturalı ve barkodlu olmasının bir önemi yok rahatlıkla taklit edilebiliyorlar. Süet kalitesi, swooshun yerleştirilme şekli, süetin rengi ve dikişlerin kalitesiyle anlaşılıyorlar. Sahteler kendini çok net belli ediyor.

Fatura ve barkodunun olduğunu söylemiş içinden garanti belgesi çıkmamış. Sahte olduğuna dair bir işarette gönlü rahat olsun istedim.

Ayakkabı tasarımcısı olarak sana şu kadar söyleyeyim öyle bir çakma ayakkabılar yapıyorlar ki bilmeyen için ayırt etmek imkansız. Ben olsam almam. He diyorsan 2k para değil benim için çöp gözüyle bakıyorum o ayrı.
Emin olabileceğin tek şey var diğer arkadaşımın da dediği gibi fatura.

Hocam i
Nike sayfasına atıyor.
QR kod oluşturmak çok zor değil.
Nereden anladınız hocam normalde orijinal bilindik bir siteden farklı model alacaktım ama bunu gördüm.
Hocam böyle pahalı bir ayakkabıyı bu fiyata kimse satmaz. Kutusu orijinal gibi durmuyor. Tabanı kalitesiz duruyor. Yok gümrükten yok yurtdışından diyip çok insan kandırıyolar dikkat edin.

Hocam peki sneaker baker veya shopigo wunder gibi siteler orijinal mi 4000 TL civarında Jordan'lar var.
4000TL'lere Nike'ın orijinal sitesinde Jordan'lar var. Ayrıca bir markaya bu kadar bağlı kalmayın. Asics, Skechers önerimdir.

Geri
Yukarı