Ayakkabı sahte mi?

Hocam peki sneaker baker veya shopigo wunder gibi siteler orijinal mi 4000 TL civarında Jordan'lar var.
Jordan alacaksanız direkt Nike sitesinden alın. Hollanda'dan 1-2 haftada yolluyorlar, buralarda satılanlardan da daha kaliteli oluyor. 150 Euro altında bir şey alacaksanız Nike sitesinden almanız daha iyi olur.

Hocam peki sneaker baker veya shopigo wunder gibi siteler orijinal mi 4000 TL civarında Jordan'lar var.
Oralar orijinal evet, bu Travis Scott işbirliği ile yapıldığı için limitli ayakkabılardan. Bu sebepten dolayı piyasada bulmak zor oluyor bulunsa da çok pahalı oluyorlar bunlar 2000 TL gibi ücretler değil. Sneaker baker ve wunder alışveriş yaptığım yerler lakin shopigoyu ilk defa duyuyorum o siteyle ilgili yorum yapamayacağım.

4000TL'lere Nike'ın orijinal sitesinde Jordan'lar var. Ayrıca bir markaya bu kadar bağlı kalmayın. Asics, skechers önerimdir.

Hep bez ayakkabı alıyordum da pumanın Adidas'ın nikeın vb. sneakers hakkında deneyemim yok Jordan'ları önerdiler.

Jordan alacaksanız direkt Nike sitesinden alın. Hollanda'dan 1-2 haftada yolluyorlar, buralarda satılanlardan da daha kaliteli oluyor. 150 euro altında bir şey alacaksanız Nike sitesinden almanız daha iyi olur.

Nike TR değil galiba link atabilir misiniz? Bu arada alacağım ayakkabı şu anda TR'de yok(stok olarak) o yüzden bir tık daha pahalı.

Hep bez ayakkabı alıyordum da pumanın Adidas'ın nikeın vb. sneakers hakkında deneyemim yok Jordan'ları önerdiler.

Nike TR değil galiba link atabilir misiniz? Bu arada alacağım ayakkabı şu anda TR'de yok(stok olarak) o yüzden bir tık daha pahalı.

Adidas ve puma sneakerslarını giymiş birisi olarak Adidas superstar alabilirsin gayet güzeldir ama kendi sitesinden almanda fayda var

Buradan aldığınızda genelde Hollanda'dan yolluyorlar.

Buradan aldığınızda genelde Hollanda'dan yolluyorlar.

Hocam şu ayakkabıya stok gelme ihtimali var mı

Geri
Yukarı