Babanızı seviyor musunuz?

Babanızı seviyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    71
  • Anket kapandı .

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Babanızı seviyor musunuz arkadaşlar?

Ben şahsi olarak sevmiyorum bir günü diğer günü tutmuyor adamdan kardeşleri bile muzdarip.

Abim bana sürekli der "değiştiremeyeceğin insanları kabul et" diye. Neden sevmiyorsunuz?

Değiştirimeyeceğim insan yaptığı hareketlerden dolaydı her gün kendisinden soğutmaya devam ediyor o yüzden.

Babanızı seviyor musunuz arkadaşlar?

Ben şahsi olarak sevmiyorum bir günü diğer günü tutmuyor adamdan kardeşleri bile muzdarip.
Ya kimse kimseyi (bana kalırsa) Genetik olarak sırf bir kademe üstte olduğu için sevmek zorunda değil. Lakin yine de onun da kendince yaşam tecrübelerinden bilgisinden olsun bir şekilde senin hayatına en azından olumlu etkisi olacak. Bence değiştiremediğin şey için takılma kendi yoluna odaklan. Senin için çok daha iyi olur.

Seviyorum çok kral adam. Bazı kişilerin aile ilişkilerini görünce ne kadar şanslı olduğumu ve değerini tekrar tekrar anlıyorum.

Ya kimse kimseyi (bana kalırsa) Genetik olarak sırf bir kademe üstte olduğu için sevmek zorunda değil. Lakin yine de onun da kendince yaşam tecrübelerinden bilgisinden olsun bir şekilde senin hayatına en azından olumlu etkisi olacak. Bence değiştiremediğin şey için takılma kendi yoluna odaklan. Senin için çok daha iyi olur.
Hocam adamın sezgileri çok kuvvetli hayata dair çok bilgisi var fakat ailesine karşı böyle bilgili ahlaklı davranmıyor her gün başka bir adam gibi alkol kullanıyor her gün istisnasız her gün akşam gelipte ailedeki insanlara sataşıyor. adam sabahları melek gibi akşam görmek istemeyeceğim biri.

Geri
Yukarı