Babanızı seviyor musunuz?

Babanızı seviyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    71
  • Anket kapandı .
Genel olarak evet.
İyi adam da mesela tuvalete girip ışığı açıyorum gelip kapatıyor eskiden sürekli tartışması dönerdi şu an ben açıyorum sessizce gelip kapatıp gidiyor, oyun oynamak isityor herhalde:)

Hocam adamın sezgileri çok kuvvetli hayata dair çok bilgisi var fakat ailesine karşı böyle bilgili ahlaklı davranmıyor her gün başka bir adam gibi alkol kullanıyor her gün istisnasız her gün akşam gelipte ailedeki insanlara sataşıyor. Adam sabahları melek gibi akşam görmek istemeyeceğim biri.

Alkol aileyi parçalar. Haberlerde görüyorum hep. Ve şahit oldum(kendi ailem değil).

Neredeyse tapıyorum diyebilirim. Babam kadar anlayışlı, dürüst, kendine hakim, ailesini seven, rehberlik eden, karakter sahibi bir kişi daha görmedim. 31 yaşındayım, babama yalan söylemek zorunda hissettiğim bir an olmadı çünkü yaptığım şeyin sonucunun ne fiziksel ne psikolojik bir şiddet olmayacağını biliyorum.

Lisedeyken o gün okula gitmek istemediğimde söylüyordum, haberinin olduğu bir yere gidiyordum ya da evde oturuyordum. Ehliyetimi almadan önce araba kullanmak istediğimde üşenmiyordu, geliyordu yanımda hem güvenli yere götürüyordu hem öğretiyordu. Sırf Eskişehir'de üniversite okumak istediğim için Koç/Bilkent gibi okullara gidebilecekken Eskişehir'e gittim, en ufak bir eleştirisi olmadı. Aile şirketimizdeki 3. jenerasyon yönetici durumundayız kız kardeşimle, hata yaptığımızda emekli haliyle gelip kız kardeşimle bana destek olmaya devam ediyor. Şu ana kadar ne bana ne kardeşime ne anneme karşı en ufak bir kötü davranışına şahit olmadım.

Anne ve babamı sevmiyorum şıkkı getirilmeli.

Seviyorum çok kral adam. Bazı kişilerin aile ilişkilerini görünce ne kadar şanslı olduğumu ve değerini tekrar tekrar anlıyorum.

Keşke bende de öyle olsa.

Geri
Yukarı