Baldur's Gate 2 Enhanced Edition Resmi Türkçe Çeviri Çalışması

Sixt sense ekibi launcherda ücretsiz veriyor ve orjinal çeviri. Makine çevirisi değil. Ve çokta güzel çalışıyor.
Dandik bir launcher indirtiyor ve illa Discord sunucularına gelmemiz gerekiyor, bir de onunla uğraştırıyor. Makine çeviri mi bilmiyorum ama launcher kuramam maalesef.

Ben anlamadım, Haziran yaması öncesi çalışan yamada SixtSense'e aitti. Şimdi nereden çıktı bu launcher? Calypso firmasına ait olabilir mi?

Yamanın güncel ve ücretsiz bir versiyonu var.

Bu nasıl kuruluyor acaba?

Dandik bir launcher indirtiyor ve illa Discord sunucularına gelmemiz gerekiyor, bir de onunla uğraştırıyor. Makine çeviri mi bilmiyorum ama launcher kuramam maalesef.
Ben anlamadım, Haziran yaması öncesi çalışan yamada SixtSense'e aitti. Şimdi nereden çıktı bu launcher? Calypso firmasına ait olabilir mi?
Launcher dandik değil, anonymous dahil diğer gruplardan bence daha iyi launcherları var. Discord sunucularına gitmenize gerek yok, sadece üye olmanız gerekli. Makine çeviri değil, el çevirisi.

Yukarı atılan yama da sixthsense'in, launcher istemiyorsan onu kurabilirsin.

Bu nasıl kuruluyor acaba?

Yama Calypso'nun işte dostum, indirsen kendin görecektin setuptan.

Geri
Yukarı