Steam Bandai Namco, Naruto to Boruto: Shinobi Striker'ı bedava veriyor

Corizeo

Centipat
Makaleler
1
Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyununu Bandai Namco bedava veriyor. Tek yapmanız gereken bir Bandai Namco hesabı açıp Steam hesabınızı bağlamanız (Burası önemli, Steam hesabınızı bağlamazsanız kodu göndermiyorlar diye biliyorum). Sonra aşağıdaki linkten girip Validate derseniz katılmış oluyorsunuz. İlk gelen alır olayı olduğu için ne kadar hızlı davranırsanız o kadar şansınız var. Duyduğum kadarıyla 100.000 tane kod varmış. 15 Ocak ile 19 Ocak arasında Steam kodunu mailinize yollayacaklar eğer ilk 100.000 kişi içindeyseniz.

Link: NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER for free
Oyunun Steam Linki: https://store.steampowered.com/app/633230/NARUTO_TO_BORUTO_SHINOBI_STRIKER/

1704793412692.png

Hesap ayarlarına girdiğiniz zaman "Platforms" kısmından Steam hesabınızı bağlayabilirsiniz.
1704793805004.png

Son düzenleme:
Oyun nasıl hocam, hiç oynadınız mı. Namı duyulmuş oyun ama bende içeriği yok.
Hiç oynamadım, farklı görevlere çıktığınız bir aksiyon oyununa benziyor.
Gameplay link ekledim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almaya değer mi?
Yani tek yapmanız gereken Bandai Namco hesabı açmanız ve Steam hesabınızı bağlamanız. Bedava oyun sonuçta.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyununu Bandai Namco bedava veriyor. Tek yapmanız gereken bir Bandai Namco hesabı açıp Steam hesabınızı bağlamanız (Burası önemli, Steam hesabınızı bağlamazsanız kodu göndermiyorlar diye biliyorum). Sonra aşağıdaki linkten girip Validate derseniz katılmış oluyorsunuz. İlk gelen alır olayı olduğu için ne kadar hızlı davranırsanız o kadar şansınız var. Seçilirseniz 15 Ocak ile 19 Ocak arasında Steam kodunu mailinize yollayacaklar.

Link: NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER for free
Oyunun Steam Linki: https://store.steampowered.com/app/633230/NARUTO_TO_BORUTO_SHINOBI_STRIKER/

Eki Görüntüle 2079044

Hesap ayarlarına girdiğiniz zaman "Platforms" kısmından Steam hesabınızı bağlayabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2079052

İğrenç bir oyun için Steam hesabımını riske atmaya değmez, iyi günler.

Kayıt olduğunuz için teşekkürler!
Seçilmeniz durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir.
Hocam böyle yazmalı değil mi kayıt olunca?

Kayıt olduğunuz için teşekkürler!
Seçilmeniz durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir.
Hocam böyle yazmalı değil mi kayıt olunca?
Evet, kodlar 15 Ocak - 19 Ocak arasında maillere yollanacak. Duyduğum kadarıyla ilk 100.000 kişiye veriyorlar, ondan büyük ihtimalle gelir mail.

Steam hesabını bağlayarak siteye.
Site random a b c sitesi değil ki? Koskoca Bandai Namco'nun resmi sitesi :D

1704795808002.png

Geri
Yukarı