Steam Bandai Namco, Naruto to Boruto: Shinobi Striker'ı bedava veriyor

Paylaştığın sitenin ve ya yerin ne kadar büyük olduğu önemli değil. Eğer o site saldırıya uğrarsa çalınan veriler içinde seninde steam hesabın olmuş olcuak. Böyle bir şey olamaz deme Rockstar bile böyle bir saldırıya uğraya biliyorsa neden olmasın.
6 sene önce Redditdeki bir yorum iyi anlatmış (Ayrıca kimse kimseyi zorlamıyor, istemiyorsanız almazsınız ve bağlamazsınız):

1704976004851.png

@Darther, şirket güvenilir ve bilindik. Onda sorun yok ama verecekleri basit bir bedava oyun için bu kadar şart koşmaları sinir bozucu ve yarın bir gün hacklenmeyeceklerinin hiçbir garantisi yok.

@Darther, şirket güvenilir ve bilindik. Onda sorun yok ama verecekleri basit bir bedava oyun için bu kadar şart koşmaları sinir bozucu ve yarın bir gün hacklenmeyeceklerinin hiçbir garantisi yok.
Bu kadar şart dediğiniz şey bir tek üye olmak ve steam hesabınızı linklemek, gidip bütün sosyal medya hesaplarını takip edin, bildirimleri açın, anket yanıtlayın vb. gibi şeyler yok. Geçen sefer de bir oyunu böyle vermişlerdi ben o zaman üye olmuştum. Zaten bir kere üye olunca daha sonrakilerde tek bir tuşa basıyorsunuz o kadar. Bunda tek tuşa bastım bitti.

Ayrıca hacklenme olayını öyle düşünürsek hiçbir siteye kayıt olmayın, bütün sitelerin hacklenme olasılığı var. Hadi bir şekilde hacklendi varsayalım, Steam hesabınıza bir şey olmasının imkanı yok. Üstte attığım cevapta yazıyor Steam linklemenin nasıl çalıştığı.

6 sene önce Redditdeki bir yorum iyi anlatmış (Ayrıca kimse kimseyi zorlamıyor, istemiyorsanız almazsınız ve bağlamazsınız):

Eki Görüntüle 2081266

Eki Görüntüle 2082248
Gelen epostayı buldum, bu şekilde geliyor. Tabi gelen mailin başlığında yazdığı gibi seçilmiş olmanız lazım. Rastgele yada ilk 100bine veriyor olsalar da şans.
Doğru, geçen verilen oyun buydu bana da böyle mail atmışlardı. Seçilme olayı "first come first served" şeklinde olduğu için rastgele değil de kayıt olan ilk 100 bin kişiye veriliyor (100 bin sayısı denilen gibiyse tabii).

1705063409183.png

@Corizeo, oyunu istese Steam'den bedava verebilirdi. Bunu yapmaları mümkündü ancak siteye kayıtla uğraştıracaklar gidip ve onu da ilk 100 bin üyeye veriyorlar. Savunulacak hiçbir tarafı yok bunun. Ayrıca Bandai Namco, Dark Souls serisinin yayıncılarından birisi ve her oyuna indirim geldiği zamanda Dark Souls'a bir sene boyunca indirim gelmedi, indirim gelmediği gibi de Dark Souls serisinin indirime girip girmeyeceğini soran kişilere de oyunun fiyatını yeterli bulduklarını söylüyorlardı. Anlayacağınız, yurt dışında da sevilen firma değil ve savunulacak bir yanı yok.

Geri
Yukarı