Bannerlord'a mod önerisi

Kartex

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bannerlorda başlayalı 2-3 gün oldu önerebileceğiniz mod var mı?
Köy yağmalamak her ne kadar zevk verse de farklı şeyler denemek istiyorum.
Dipnot: Oyun zaten çok zevk veriyor şu anlık ama belki daha da güzelleştiren modlar vardır diye konu açıyorum.
@DJHavuc hocam bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Bettertime > Zamanı hızlandırmaya yarıyor CTRL Space ile veya F2-F3 tuşlarının hızını arttırabiliyorsun.

DismembermentPlus > Kafa, kol, bacak koparma darbesi tek atıyor.

HideoutPartyUnlimited > Sığınaklara tüm askerlerinle saldırabiliyorsun

ImprovedGarrisons > Sahip olduğun kale ve şehirlere otomatik asker alımı, askerlerin istenilen seviyeye ulaşması vb. gibi özellikler var. Örneğin talim ayarlarını bütün askerleri 5. seviye okçu olarak seçersen bütün askerleri öyle yetiştirir.

More Gold for Towns > Demircilik yaparken silah satacağın zaman şehirlerin parası çok az oluyor sürekli ordan oraya gezmen gerekiyor. Bu modül şehirlerin para miktarını arttırıyor.

Bettertime > Zamanı hızlandırmaya yarıyor CTRL Space ile veya F2-F3 tuşlarının hızını arttırabiliyorsun.

DismembermentPlus > Kafa, kol, bacak koparma darbesi tek atıyor.

HideoutPartyUnlimited > Sığınaklara tüm askerlerinle saldırabiliyorsun

ImprovedGarrisons > Sahip olduğun kale ve şehirlere otomatik asker alımı, askerlerin istenilen seviyeye ulaşması vb. gibi özellikler var. Örneğin talim ayarlarını bütün askerleri 5. seviye okçu olarak seçersen bütün askerleri öyle yetiştirir.

More Gold for Towns > Demircilik yaparken silah satacağın zaman şehirlerin parası çok az oluyor sürekli ordan oraya gezmen gerekiyor. Bu modül şehirlerin para miktarını arttırıyor.
Bettertime, dismembermentPlus baya işe yarar teşekkürler.

Geri
Yukarı