Epic Games'den alınan Bannerlord'a mod kurulur mu?

Ramazan Ö

Hectopat
Epic Games'den kuponla birlikte Bannerlord alasım var ama mod kurulup kurulmaması hakkında kararsızım. Biraz bakındım ama sağlıklı bilgi bulamadım. Epic Games'den alınan Bannerlord'a mod kuruluyor mu? Kuranlar var mı? Kurması uğraştırıyor mu? Warband'da olduğu gibi mod zenginliği var mı? Şimdiden teşekkürler. :)

@Arthur_Callahan @abdulo75

Şu anlık oyunu güzel yapacak modlar var sadece. Warband oyunundaki gibi Osmanlı,Selçuklu ve Diplomasi gibi modlar yok. Fakat tam sürümde bunlar da olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Epic Games'den kuponla birlikte Bannerlord alasım var ama mod kurulup kurulmaması hakkında kararsızım. Biraz bakındım ama sağlıklı bilgi bulamadım. Epic Games'den alınan Bannerlord'a mod kuruluyor mu? Kuranlar var mı? Kurması uğraştırıyor mu? Warband'da olduğu gibi mod zenginliği var mı? Şimdiden teşekkürler. :)

Kuruluyor. Epic kullanıcısıyım. Dosyaları modules klasörüne atmak yeterli Warband gibi. Epic games'in tek eksisi, steam gibi beta sürüm yükleyemiyorsun veya eski sürüme geçemiyorsun

Etiketlediğiniz için çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettiniz. Evet kurabilirsiniz Steam'e kurarken kullandığınız yöntemi Epic Games'de de kullanabilirsiniz. Ama dikkat edin kuracağınız mod oyununuzun sürümüyle aynı olsun yoksa Crash yiyorsunuz. Daha tam sürüm çıkmadığı için oyun güncelleme aldıkça modlar yenilenmek zorunda onun için şu anda fazla bir çeşitlilik yok.

Etiketlediğiniz için çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettiniz.
Rica ederim hocam, mutlu olmanıza sevindim :)

Arkadaşlar, oyunu alamadım.
Şu sorunla karşılaştım, nasıl bir karta sahipsem İninal'de ve Paycell'de de ödeme kabul olmadı. Epic Games'in hâlâ eksiği var. Cüzdan yok, varsa da ben bulamadım. Keşke doğru düzgün kart bilgilerimi isteseydi ve girip oyunu alabilseydim. Sinirlerim bozuldu, korsan oynarım artık. Sararsa online da oynabilmek için indirimde Steam'den almayı düşünüyorum...

Herkese teşekkürler.

Rica ederim hocam, mutlu olmanıza sevindim :)

Arkadaşlar, oyunu alamadım.
Şu sorunla karşılaştım, nasıl bir karta sahipsem İninal'de ve Paycell'de de ödeme kabul olmadı. Epic Games'in hâlâ eksiği var. Cüzdan yok, varsa da ben bulamadım. Keşke doğru düzgün kart bilgilerimi isteseydi ve girip oyunu alabilseydim. Sinirlerim bozuldu, korsan oynarım artık. Sararsa online da oynabilmek için indirimde Steam'den almayı düşünüyorum...

Herkese teşekkürler.

İninal'de niye ödeme kabul olmadı hocam? Ben daha dün aldım ininalle.

Etiketlediğiniz için çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettiniz. Evet kurabilirsiniz Steam'e kurarken kullandığınız yöntemi Epic Games'de de kullanabilirsiniz. Ama dikkat edin kuracağınız mod oyununuzun sürümüyle aynı olsun yoksa crash yiyorsunuz. Daha tam sürüm çıkmadığı için oyun güncelleme aldıkça modlar yenilenmek zorunda onun için şu anda fazla bir çeşitlilik yok.

Hoplatıyorum Epic Games'ten Bannerlord almak istiyorum fakat Steam atolye desteği gibi bir şey var mı? Çünkü bazı modlar sadece Steam atolyesine özel oluyor.

Hoplatıyorum Epic Games'ten Bannerlord almak istiyorum fakat Steam atolye desteği gibi bir şey var mı? Çünkü bazı modlar sadece Steam atolyesine özel oluyor.

Nexus moddan indirip kurabiliyorsun dosyanın içine atamam falan diyorsan Vortex diye bir uygulama var otomatik modu oyuna kuruyor sadece girerken moda tik atıyorsun o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı