Batman & Superman geliyor!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Evet yanlış duymadınız! Batman ve Superman'in aynı anda rol aldığı bir film yolda! Film için bir logo bile gösterilmiş.

YTPMJNr.jpg

Daha detaylı bilgi için, ingilizceniz iyi ise şuraya bakabilirsiniz : 'Man Of Steel' Sequel Will Feature Batman And Superman

Ben filmi izledim. İddaasına varım o film gişe yapsaydı 2.'yi de çekeceklerdi. Basit espriler, kötü oyunculuk, sonunda ki çizgi film havası vs.

Ben bunun yarın bir film yorumunu yapayım.

Aynen katılıyorum. Belkide Batman en büyük karizması tek olması, tüm engelleri tek başına halletmesi. Böyle yanında yok Superman falan pek umudum yok ama sırf Batman için izleyeceğim de bir gerçek.
Aynen bende Batman için gideceğim. Bir kere adamın havası değişik.

Biz burada böyle düşünüyoruz da, karakterlerin yapıları ve dostlukları itibari ile Batman ve Superman DC karakterlerinin başlarında gelmekte ve sıkı dost olarak bilinmekte. Superman her zaman için yardım olarak Batman'i çağırmış olması, bu ikilinin sağlam bir takım olduğunu gösteriyor. Bu yüzden bence bu film normal Batman filmlerini bile alt üst edebilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı