Batman & Superman geliyor!

Biz burada böyle düşünüyoruz da, karakterlerin yapıları ve dostlukları itibari ile Batman ve Superman DC karakterlerinin başlarında gelmekte ve sıkı dost olarak bilinmekte. Superman her zaman için yardım olarak Batman'i çağırmış olması, bu ikilinin sağlam bir takım olduğunu gösteriyor. Bu yüzden bence bu film normal Batman filmlerini bile alt üst edebilir.

Bu dediklerin olası fakat bunlar için sıkı oyuncular lazım. Hele Batman rolü için cidden Christian Bale gibi karizma ve yetenekli bir oyuncu lazım o Batman kostümü ile çıkardığı gırtlaktan ses süper oluyor bence.

Eğer Batman'i batıracaklarsa hiç girişmesinler. Christopher Nolan işi biliyor ama yapımcısı olduğu The Man of Steel sırf aksiyon ve 3D için yapılmış bir filmdi. Öyle bir film gelecekse hiç gelmesin. Superman ve Batman yetenek olarak birbirinden çok uzak karakterler ayrıca, gerçekçi düşünürsek Superman'in yardımcısı olur böyle bir durumda ki öyle bir şey istemem. Ayrıca Batman filmlerinde gerçek dışı ögeler olmadığı için de sevildi, en gerçekçi süper kahraman filmi serisiydi. Superman'in durumu belli. Bilim kurgu diye yutturmaya çalışıyorlar ama işte...

Böyle bir filmin kaliteli olabilmesi için çok az neden var ama bakalım.

Ben asıl The Dark Knight serisinin devamını bekliyordum, son filmdeki son sahnelerle birlikte :)

The Dark Knight serisi üçleme olarak planlandı ve öyle de oldu zaten. Superman neredeyse hiç sevmem ve The Man of Steel izlemedim. Yorumlar aynen senin dedğin gibiydi, konu sağlam değil Nolan geri planda kalmış filme çok karıştırmamışlar adamı ki belli zaten, sırf gösteriş ve aksiyon yapımı olmuş. Bu arada bu yeni çıkacak filmin yönetmeni maalesef The Man of Steel yönetmeni olacakmış yani bir şey beklemesek güzel olur Superman' den sonra içine etme sırası Batman de...

Nasıl olacak merak ediyorum. Adalet ligi gibi bir şey mi bizi bekliyor yoksa birleştirmişler mi ?
Güzel film yapamıyorlar artık şimdiden gidesim yok bu filme. Eski fanları kullanıp para kazanma çabası gibi geldi.

Filmin senaryosunun yazılmaya başladığını açıklayan Snyder, 2015 yılında filmin vizyona girebileceğini de belirtti. İkinci Man of Steel filminde, Superman'i tekrar İngiliz aktör Henry Cavill canlandıracak. Yanında Amy Adams, Laurence Fishburne, Diane Lane’de yine filmde olacak ancak Batman takipçilerini ise kötü bir haber bekliyor. Yayımlanan son habere göre; Christopher Nolan’ın "Kara Şövalye" üçlemesini tamamladıktan sonra, Batman filmlerinde rol almayacağını açıklayan Christian Bale’in yerine, Batman’i kimin canlandıracağının henüz bilinmediği açıklandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı