Benden başkası bağlandığı zaman ping oluyor

Hodja1907

Kilopat
Daha fazla  
Sabahları erken kalktığımda interneti sadece ben kullanıyorum pingim 68-70 civarı sabit oluyor sonrasında interneti başkaları kullanmaya başladığı zaman çok sıklıkla pingim 450-600 arası oluyor sonra gene sabitleniyor. İnstragram da falan gezdiklerinde bu kadar ping olması normal mi problem nedir?

Sabahları erken kalktığımda interneti sadece ben kullanıyorum pingim 68-70 civarı sabit oluyor sonrasında interneti başkaları kullanmaya başladığı zaman çok sıklıkla pingim 450-600 arası oluyor sonra gene sabitleniyor. İnstragram da falan gezdiklerinde bu kadar ping olması normal mi problem nedir?

Pek emin değilim ama modem kaynaklı olabilir. Eski bir modeme mi sahipsiniz? Ayrıca interneti lan üzerinden mi yoksa Wi-Fi üzerinden mi kullanıyorsunuz?

Çok şaşırtıcı bir durum yok bence. Ki zaten kurduğunuz cümleye bakılırsa internette birden fazla kişi İnstagram'a girmeye başlayınca sorun oluyormuş. Bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Ethernet ile bağlıyım.

Kablolu bağlı olduğunuz halde ilginç bir değer bence destek hattını arayın.
Çok şaşırtıcı bir durum yok bence. Ki zaten kurduğunuz cümleye bakılırsa internette birden fazla kişi Instagram'a girmeye başlayınca sorun oluyormuş. Bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Arkadaş kablosuz bağlı değil ki dalgalanma olsun bende aynı problemi yaşıyorum kablolu bağlanınca düzeliyor.

Çok şaşırtıcı bir durum yok bence. Ki zaten kurduğunuz cümleye bakılırsa internette birden fazla kişi Instagram'a girmeye başlayınca sorun oluyormuş. Bir sorun olduğunu sanmıyorum.

1 Kişinin Instagram'a girmesiyle ping değerlerinin 400-500 olabilmesi mümkün mü yani değerler çok yüksek geliyor.

Kablolu bağlı olunca ping değerleri artamaz mı yani? Siz arkadaşın dediği gibi müşteri hizmetlerini arayın belki çözebilirler.

Benim bildiğim artmaz hocam kablolu bağlanmanın anlamı kalmaz o zaman ya arkadaşın download hızı cidden aşırı derecede az veya problem var başka açıklaması olamaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı