Benden başkası bağlandığı zaman ping oluyor

Benim bildiğim artmaz hocam kablolu bağlanmanın anlamı kalmaz o zaman ya arkadaşın download hızı cidden aşırı derecede az veya problem var başka açıklaması olamaz.

13Mbps dowloand hızı var. Bilmiyorum bu hıza göre normal mi 68-72 ping arası oluyor sonra biri bağlandığında uçuyor rakamlar gerçekten 1000 ping gördüm bu gün gene.
Bir de evde 3 bilgisayar var 2'si ethernet ile bağlı bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleme:
13Mbps dowloand hızı var. Bilmiyorum bu hıza göre normal mi 68-72 ping arası oluyor sonra biri bağlandığında uçuyor rakamlar gerçekten 1000 ping gördüm bu gün gene.
Bir de evde 3 bilgisayar var 2'si ethernet ile bağlı bundan kaynaklanıyor olabilir mi?
Hocam bundan kaynaklanıyor diyorum kaç mesajdır.

Hocam bundan kaynaklanıyor diyorum kaç mesajdır.

Hocam sizin dediğiniz doğruysa ben ayvayı yedim o zaman 4 telefon 2 televizyon 1 bilgisayar bağlı. Bence destek hattını arayın derdinizi güzelce bir anlatın eminim çözümü bulurlar.
Şu an sizin dediğinize göre bir kişi internette gezinse bile 400-500 ping olma ihtimali var mıdır yani.

Olabilir download hızınız düşükmüş arkada YouTube'dan biri 1080P bir video açılsa ping artışı olabilir ama bu bana çok geldi.

Hocam sizin dediğiniz doğruysa ben ayvayı yedim o zaman 4 telefon 2 televizyon 1 bilgisayar bağlı. Bence destek hattını arayın derdinizi güzelce bir anlatın eminim çözümü bulurlar.
Hocam kaç Mbps internet alıyorsunuz? Herkes aynı hızda almıyor. Ben de 4 telefon 1 televizyon 2 bilgisayar bağlı. 3 telefon aktif olarak internette dolaşıp bir bilgisayar 720p video izlerken CSGO'da 70 ping alıyorum bende. Burada önemli olan diğer aletlerin interneti ne kadar ve nasıl kullandığı ve sizin paketiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı