Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olmalı?

Muhtemelen yerli bir teknik adam ile görüşüyor Beşiktaş. Ama teknik direktör değişikliği şampiyonluk ihtimallerini azaltacaktır. Ligimizde teknik direktör değişikliği yaptıktan sonra şampiyon olan hiçbir takım yok.
Geç yapılınca olmuyor tabi. Örneğin fenerin gönderdiği Perrari dene şahıs 2 hafta evvel gönderilse olabilirdi şampiyon. Zamanlama önemli. Ligin bitimine 5 hafta kala hoca giderse şampiyon olan olmaz tabi.

Ümit karan istifa etti Allah'a şükür Beşiktaş alabilir :D
2. lig takımıyla oynattığı futbol hoş değildi. Erzincansporun birkaç maçını izledim ve evet oyuncu grubu faktörünün de farkındayım. Ama doğrudan şampiyonluk hedefi olan bir takıma direkt getirilip denenecek hoca değil bence. Şenol Güneş, Sergen Yalçın ya da Rıza Çalımbay gibi isimlere yönelmeli Beşiktaş.

2. lig takımıyla oynattığı futbol hoş değildi. Erzincansporun birkaç maçını izledim ve evet oyuncu grubu faktörünün de farkındayım. Ama doğrudan şampiyonluk hedefi olan bir takıma direkt getirilip denenecek hoca değil bence. Şenol Güneş, Sergen Yalçın ya da Rıza Çalımbay gibi isimlere yönelmeli Beşiktaş.
Hocam ciddi demedim o mahalle takımı yönetemez gittiği her takımdan kovulan bir isim ben en baştan diyordum bu adamdan olmaz harika transferler yaptık Ali Yavuz kol vs ama ümit hoca ÜMİT-SİZ Vakadır.

Süper Lig maçlarını izlemiyorum denenebilir 1-2 maç izledim izlediğim kadarıyla Fenerbahçe şampiyonluğu vermez
Konuşmak için erken. Galatasaray son maçında kırmızı kart öncesine kadar ben daha ölmedim ben buradayım mesajı veriyordu. Fenerbahçe ile Galatasaray arasında kapanmayacak bir fark yok. Ben Galatasaray ve Fenerbahçe’yi favori görüyorum.

Konuşmak için erken. Galatasaray son maçında kırmızı kart öncesine kadar ben daha ölmedim ben buradayım mesajı veriyordu. Fenerbahçe ile Galatasaray arasında kapanmayacak bir fark yok. Ben Galatasaray ve Fenerbahçe'yi favori görüyorum.

O maçı çok merak ettim ve özetini izledim hakem gerçekten zevkli oyunu mahvetmiş.

17. olan takımdan 4 yedik şaka gibi resmen hedefimiz direkt 1.lige çıkmaktı 5 maçta 2 puan rezalet.

1666812977850.png

Geri
Yukarı