Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Fernando Santos hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu sene umudu olanlar hiç umutlanmasın zaten. Buraya hangi hocayı getirirsen getir bu sezon bir şey yapamaz. Beşiktaş için hangi hoca iyi olur artık kestiremiyorum ancak Portekiz ile EURO 2016 kazanmış bir hoca. Ancak yabancı hocalar buradaki sistemi görünce biraz şaşırıp afallayabiliyor, belli olmaz.
Transfer döneminde eksiklerin büyük kısmı kapanır. Hem takıma Semih gibi de genç oyuncular katılıyor. Quaresma iddiaları da var eğer olursa süper olur iki Portekizli iyi anlaşırlar. Bence pek sorun yok.

Adama iyice bir zaman vermeleri lazım. 1-2 maç yenilgi aldı, sözleşmeyi feshet gönderelim bunu derlerse bu iş olmaz. Sen bu kafayla Guardiola'yı da getirsen hiç biri iş yapamaz. Türkiye'de ki en büyük sorun da yeni gelen teknik direktörden anında başarı bekleniyor ve sıfır zaman tanıma. Bu imkansız gibi bir şey.

Kaldı ki ben Rıza'yı göndermelerine de anlam veremedim. 1 ay olmuş ve 1 ay da şapkadan tavşan çıkartmalarını bekliyorlar. İstikrar diye bir şey var.

Adama iyice bir zaman vermeleri lazım. 1-2 maç yenilgi aldı, sözleşmeyi feshet gönderelim bunu derlerse bu iş olmaz. Sen bu kafayla Guardiola'yı da getirsen hiç biri iş yapamaz. Türkiye'de ki en büyük sorun da yeni gelen teknik direktörden anında başarı bekleniyor ve sıfır zaman tanıma. Bu imkansız gibi bir şey.
Hocam Haziran'a kadar şu takımı 3. Yapsın Ziraat kazandırsın başka bir şey istemem.

Bu sezon başarılı olamasa bile imza 1.5 yıllık atıldı, seneye istediği oyuncuları getirir adamakıllı kadro kurar bir şeyler yapar bence. Bu adamın Portekizli olması beni çok umutlandırdı hayırlısı bakalım.
Hocam adam sert mizaçlı hizaya getirecek kişi bize de bu lazım. Maç 2-0 iken bile Umut saçma sapan vurunca nasıl kızdığını gördünüz belki.

Adam başarılı, kaliteli, ligin üstünde bir kişilik ama Ronaldo'yu zamanında bitiren adam bu takıma neler yapar bilmiyorum. Beşiktaş zaten yarıştan çok uzak kaldı yani geç kalınmış bir hamle aslında. Umarım başarılı olur bir Fenerli olarak.

Geri
Yukarı