Beyond Two Souls vs Arma 3

MertYılmaz223

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ4060 RYZEN5 5600G
Arkadaşlar ikisinden birini almayı düşünüyorum, sizce hangisini alayım? Arma tarzını daha cok seviyorum ama beyond Two Souls hakkında fazla bilgim yok. Ne önerirsiniz? 150'ye yakın param var başka önerileriniz var mı?

Beyond Two Souls kesinlikle muazzam bir oyundur. Arma 3 mü kaldı ya? Hikayeli seçim yapma oyunlarını seviyorsanız tam sizliktir. Benim favorilerimdendir ama o yüzden söylemiyorum. Oyunu kötü bitirmiştim ve 1 hafta boşluğa düşüp depresyona girmiştim. O kadar etkilemişti.

Beni arma pek sarmıyor. Beyond Two Souls da yaklaşık 10 saat süren bir oyun. Ben beyond alırdım.

Biri elma biri armut. DLC alırım, roleplay yaparım sunuculara girerim dersen arma 3. hikayeli istiyorsan beyond Two Souls. Bana kalırsa beyond Two Souls öneririm.

Beyond Two Souls kesinlikle muazzam bir oyundur. Arma 3 mü kaldı ya? Hikayeli seçim yapma oyunlarını seviyorsanız tam sizliktir. Benim favorilerimdendir ama o yüzden söylemiyorum. Oyunu kötü bitirmiştim ve 1 hafta boşluğa düşüp depresyona girmiştim. O kadar etkilemişti.

Beyond Two Souls hikayesini anlatır mısınız tam olarak nasıl oynanışı var aksiyonlu mu?

Geri
Yukarı