Bilgisayar aniden donuyor

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bir video izliyordum YouTube üzerinden ve mutfağa yemek almaya gittim ekranda video durmuş bir şekilde açıktı ve videoyu başlatamadım mouse bile hareket edemiyordu restart attım kasanın üstündeki tuş ile. Daha sonra tekrar mutfağa gittim ve yine donmuştu tekrar restart attım, sizce neden donuyor? Herhangi bir uygulama veya dosya indirmedim yakın zamanda, indirsem bile VirusTotal'e atıp kontrol ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir video izliyordum YouTube üzerinden ve mutfağa yemek almaya gittim ekranda video durmuş bir şekilde açıktı ve videoyu başlatamadım mouse bile hareket edemiyordu restart attım kasanın üstündeki tuş ile. Daha sonra tekrar mutfağa gittim ve yine donmuştu tekrar restart attım, sizce neden donuyor? Herhangi bir uygulama veya dosya indirmedim yakın zamanda, indirsem bile VirusTotal'e atıp kontrol ediyorum.
Görev yöneticisinden olağan dışı bir görev varsa sonlandırın. Malwarebytes ile taratabilirsiniz bilgisayarı.

Genelde Bu gibi durumlar Ram sokelerindeki okistlenmeden oluşa biliyor sırasıyla eğer 2 ram takili ise ikisiniide sökün ve tek tek deneyin ram bacaklarınıda silgi ile sile bilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı