Çözüldü Bilgisayara görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erenergen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar BIOS'tan bir ayar yaptım sonra bilgisayar bir daha açılmadı BIOS pilini çıkardım bekledim biraz hala aynı bilgisayar fanı biraz hızlanıyor sonra yavaşlıyor sonra tekrar hızlanıyor sonra tekrar yavaşlıyor. Sorunu çözebilir miyim yoksa yeni bir anakart mı almam lazım?

Anakart modelim Gigabyte B450M S2H Secure Boot ayarı yapıyordum ondan sonra oldu başka ekran kartı taksam görüntü alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jumper ile sıfırlama deneyin.

Security Boot açınca CSM kapatmanız gerekirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jumper ile denedim fakat işe yaramadı. Güncel Ekran kartı taksam görüntü alabilir miyim?
Bu çözümü deneyebilirsiniz.

Jumper ile denedim fakat işe yaramadı. Güncel Ekran kartı taksam görüntü alabilirmiyim ?
Bu işe yarayabilir.

Son düzenleme:
bu sorun şeyden oldu secure boot kısmında standart ve custom modu vardı. Normalde standart mod seçiliydi custom moda aldım kaydet çık dedim ondan sonra gitti.

Bu sorun şeyden oldu Secure Boot kısmında standart ve Custom modu vardı. Normalde standart mod seçiliydi Custom moda aldım kaydet çık dedim ondan sonra gitti.

Farklı bir ekran kartı takıp CSM ayarını disable olarak ayarlayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Siz ilk CSM ayarını kapatsaydınız bu sorun olmazdı.

Farklı bir ekran kartı takıp CSM ayarını disable olarak ayarlayın.

Siz ilk CSM ayarını kapatsaydınız bu sorun olmazdı.
Csm ayarını kapadım zaten secure boot kısmına öyle giriyor ama standart yazan yeri cıstom yapınca gitti.

Sorunu yeni ekran kartı takarak çözdüm secure boot açık geliyor bios 0 layınca ekran kartım desteklemiyor sanırım. Bu sorunu yaşayan varsa güncel ekran kartı takarak sorunu çözebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı