Bilgisayarda bir şey yükleyince her şey çöküyor

victorrrr

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, anlamadığım bir şekilde bir aydır bilgisayarımda ne indirsem uygulamalar çökmeye başlıyor ve bazen mavi ekran hatası alıyorum. HDD çok ses çıkartıyordu ve bozuk olduğunu düşünüyordum arada %100 falan oluyordu o sebeple kapanıyordu PC, bende çözüm olarak HDD'yi PC'den çıkardım ve SSD aldım ama SSD'yi alıp kurduğum halde mavi ekran hatası alıyorum, Steam'den oyun yükleyince Discord çöküyor veya Opera hatalar veriyor.

Gerçekten çok bunaltmaya başladı, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, anlamadığım bir şekilde bir aydır bilgisayarımda ne indirsem uygulamalar çökmeye başlıyor ve bazen mavi ekran hatası alıyorum. HDD çok ses çıkartıyordu ve bozuk olduğunu düşünüyordum arada %100 falan oluyordu o sebeple kapanıyordu PC, bende çözüm olarak HDD'yi PC'den çıkardım ve SSD aldım ama SSD'yi alıp kurduğum halde mavi ekran hatası alıyorum, Steam'den oyun yükleyince Discord çöküyor veya Opera hatalar veriyor.

Gerçekten çok bunaltmaya başladı, yardımcı olabilecek var mı?

SSD'ye yeni sistem kurarken temiz kurulum mu yaptınız yoksa eski HDD'deki sistemi mi kopyaladınız?

Direkt yeni Windows kurduk, temiz kurulum yani.

Windows'u etkinleştirdiniz mi? Crackli yöntem ile etkinleştirdiyseniz eğer ondan yapabilir. Yüklediğiniz sürümü yeniden sağlam ve sorunsuz bir yerden indirip tekrar temiz kurulum yapıp deneyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı