Bilişim alanında tam olarak ne anlatılıyor?

Staj malum göreceksiniz bende elektrik elektronik bölümünde okumaktayım eğer YKS kötü geçerse Almanya ya gidip çalışmayı düşünüyorum Shengen Vizesi ile bizim gibi meslek lisesi çıkışlı mezunları işçi açığı var diye alıyorlar ortalama yeni başlayan bir vasıfsız eleman için bile 1500 euro veriyorlar bir yakınım var orda oturuyor Münihte o söylemişti geçen hafta Bilişim bölümü seçmeniz çok doğru bir tercih hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim hocam ama stajda kimseyi dinlemeyin takmayın üstlerinizi üstünüze çok geleceklerdir benim şuan son 1 ayım kaldı mobbinge çok maruz kaldım kimseyi tınlamayın siz onlardan yeri gelecek daha iyi olacaksınız umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz:)

Staj malum göreceksiniz bende elektrik elektronik bölümünde okumaktayım eğer YKS kötü geçerse Almanya'ya gidip çalışmayı düşünüyorum Shengen Vizesi ile bizim gibi meslek lisesi çıkışlı mezunları işçi açığı var diye alıyorlar ortalama yeni başlayan bir vasıfsız eleman için bile 1500 euro veriyorlar bir yakınım var orada oturuyor Münihte o söylemişti geçen hafta Bilişim bölümü seçmeniz çok doğru bir tercih hakkınızda hayırlısı olsun ne diyelim hocam ama stajda kimseyi dinlemeyin takmayın üstlerinizi üstünüze çok geleceklerdir benim şu an son 1 ayım kaldı mobbinge çok maruz kaldım kimseyi tınlamayın siz onlardan yeri gelecek daha iyi olacaksınız umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz:)

Sağ olun hocam.

(Görseller yanlış olmuş düzelteceğim)
Bizzat okudum, sorun olursa cevaplarım.

Hocam verdiğiniz fotoğraflar okunmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı