Bitcoin güvenilir site önerisi

BTCTurk, Paribu, Koineks, Koinim ülkemizde faaliyet gösteren başlıca kripto para borsaları.

Analize-gore-Turkiye-de-en-guvenli-kripto-para-borsasi-BtcTurk103886_0.jpg

Yapılan güvenlik analizine göre ilk 10'da ülkemizden sadece BTCTurk var.
Analiz ne kadar doğrudur ve ne kadar objektiftir bilemeyeceğim.

Siz uzun vadeli bir yatırım yapacaksanız, herhangi bir borsadan bitcoin alın ve kağıt cüzdan ile bitcoinlerinizi sonsuza kadar güvende saklayın.

BtcTurk iyi mi bilmem ama Koineks için güvenilir ve iyi diyebilirim. Kripto para yatırımlarımızı Türkiye’de daha hızlı şekilde işlem yapabilmemiz için yazılımlar yazmış adamlar. Şimdi bu başarılarının devamını yurtdışında devam ettiriyorlarmış. BtcTurk ya da diğer bitcoin borsaları yerine Koinkes'i tercih edebilirsiniz.

Koineks daha güvenilir ve ilgililer geçende telefonla bile aradılar globalleştik marka değişimi var diye tabii benden gelen ilk soru bilgi gizliliği sağlandı değil mi 😀 Direk yazılımı anlattılarçekilişten de bahsettiler ama zaten duymuşsunuzdur çekilişi bir daha anlatmaya gerek duymıyorum 😀 Kısaca Koineks candır hatta Thodex olmuşlardı Thodex candır 😀

Ben artık kripto para borsaları yerine direkt forex brokerlarını tercih ediyorum, en azından daha profesyonel ve güvenilir geliyor. Balansfx ile trade yapmaya başladım, kaldıraç ve komisyon oranları uygun, şimdiye kadar bir sorun da yaşamadım. Farklı siteleri denedikçe burayı güncelleyeceğim.

Geri
Yukarı