Bitcoin güvenilir site önerisi

2 sene koineks kullandım, fazlasıyla memnun kaldım :) geçenlerde binance'de tl ile alım satım artık aktif gibi birşey görmüştüm eğer öyle birşey var sa koineks & binance ikilisi gayet ideal.

genel olarak şahsi fikrim ise, manipülasyonda resmen zirvedir bu al sat coin işlemi, eğer borsa mantığıyla hareket etmek istiyorsan ve cok iyi değilsen borsa işlerinde parana yazık olacak haberin olsun.

Koineksi (yeni adı thodex olmuş) öneriyorlar lisansı ve çift güvenlik sistemi varmış. Thodex diğerlerinin arasında en iyisi gibi duruyor ve ilk yerli yurtdışına açılan borsa destek de olmak lazım Türkiye'yi temsil ediyor ululararası mecrada sonuçta.

Thodex ilk defa instagramda gördüm Komisyon oranları fazlasıyla iyi Türkiye çapında koinekske başlayıp geniş çaplı bir yatırım yapmışlar yeniliklere bakılırsa iyi iş çıkaracaklar gibi görünüyor

kesinlikle Thodex diyorum, mobil uygulama da çıkınca herkes zaten üye olacak ve önerecektir. bitcoin yatırımı yapanların en çok istediği komisyonlardı adamlar komisyonu düşürdüler bi de affilate programlarını sundular daha çok yeniliğe gerek yok bence ki daha çoğunu yaptılar zaten :)

BtcTurk - Kripto Para Alım Satım Platformu sitesi güvenilir mi Türk sitesi ama emin olamadım. Bitcoin yatırımı düşünüyorum uzun vadeli olabilir kısa vadeli de birden farklı site kullanılabiliyor mu?
Sana tavsiyem uzak duran o borsadan bende öneri üzerine gittim üye oldum kazancım değil fazlada kaybım oldu, bitcoin için en iyisi Thodex diyorum diğer arkadaşlar gibi, web sitesini ziyaret edersen neden Thodex'i önerdiğimi anlarsın

Güvenliği bilmem de en az formalite Thodex'de. İstedikleri belgelere de fotoğraf düzenleme yazılımında mesela " Thodex sitesine kayıt olmak içindir" yazmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı