Blackberry Thorch 9800 Hakkındaki Görüşleriniz

cenker

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Blackberry Bold 9000 kullanıcısıyım. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Başlıkta yazan telefon hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Fakat ben Blackberry Thorch 9800 hakkında görüşleri öğrenmek istiyorum. Sizin görüşlerinizi de dikkate alacağım.

Güzel bir telefon tabi ki. Ama bir Samsung Galaxy S2, veya Sony Xperia P kadar değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim görüşlerinizi dikkate alacağım fakat Balckberry Thorch 9800'ün dokunmatiği ve hızı nasıl? 2-3 yıl kullanacağım alacağım telefonu. Zaman geçtikçe dokunmatik de yada hızda bir sorun çıkar mı? Bunları merak ediyorum.

Yok niye sorun çıksın? Bu tuş değilki içine toz kaçsın... :D 2-3 Seneden fazla bile kullanırsın 1300 TL'lik bir telefonu.

Açıkçası Balckberry markasına bir ilgi duyuyorum ama işte nasıl bir telefon o açıdan biraz korkuyorum. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Ama hala başka görüşlere ihtiyacım var. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı