Blackberry Thorch 9800 Hakkındaki Görüşleriniz

Tamam yeni bir seçenek eklendi. Teşekkür ederim size de. Galaxy S2' ye bakacağım.

Not: Blackberry Thorch 9800 hakkındaki görüşleri öğrenmek istiyorum. :)

- - - Güncellendi - - -

1500 TL ye Galaxy S3 buldum almalı mıyım sizce?

Siyah kasa, küçük tuşlar, az pil ömrü : BlackBerry Torch 9800 çok da iyi bir izlenim bırakmıyor. Yeni işletim sistemi BlackBeery OS 6.0'a rağmen dokunmatik tuşlar çok iyi değiller. Tarayıcı performansı, kamera kalitesi, 3.5 saat ile az batarya süresi 1.400 liralık bir telefon için çok iyi değil.

Kaynak: Bu telefonlardan uzak durun! (Sayfa 2) - Galeri - CHIP Online

Bir arkadaşımda vardı cihaz. Diğer arkadaşıma sattı. Satın alan arkadaş pek memnun kalmadı açıkçası. BlackBerry tutkunuzu anlıyorum ama firma batmak üzere. Tavsiyem Android'e geçmeniz yönünde. nasıl özelliklerde bir cep arıyorsunuz?

Benim için dokunmatik ekran kalitesi çok önemli bunun yanında klavyeli bir telefon istemiştim fakat Blackberry Thorch 9800 çok iyi değil anladığım kadarıyla. Bunların yanında internet yönünden iyi bir telefon arıyordum. 1500 TL ye Galaxy S3 buldum sizce almalı mıyım?

Eğer bütçeni gerçekten 1500 TL'ye yükseltebilirsen al derim... Samsung Galaxy S3 şu an en mükemmel telefonlardan birisi. Kendisi İphone 4 S'e rakip, ancak yeni çıkacak İphone 5 den bile çok daha performanslı. Ki İphone 5 ve Samsung Galaxy S3 arasında iki katı fiyat farkı var.

1500 TL civarına çekebilirim sanırım bütçemi. Galaxy S3 aklıma yattı sanırım. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. :)

- - - Güncellendi - - -

Samsung Galaxy S3 almaya karar verdim fakat ; internetde biraz araştırma yaptım ve ufak düşmelerde dahi ekranın çatladığını yazıyorlardı bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. samsung galaxy s3 kırıldı, samsung türkiye duyarsız

PC ve telefonlara karşı özel ilgim olduğu için benim telefon ben atmadıkça düşmez. Özenli kullanın.

Tabi ki özenli kullanmak gerekiyor fakat ben sakar bir insanım bundan önce kullandığım 3GS i çok kez yere düşürdüm ve 1.5 metreden fazla uzunluklarda yere düştü ve bana mısın demedi. Buna göre sizce biraz daha sağlam olduğu söylenen Galaxy S2 mi yoksa bu küçük sorununa karşın S3 mü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı