BlackShark V2 en iyi ses ayarları nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-18_215552480.png
    resim_2024-04-18_215552480.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 18
Hocam ses kasmak istiyorum FPS oyunlarında ama çok tiz geliyor sesler kafamı ağrıtıyor.

Senin istediğini anladım ben rahatsız etmeyecek ama aynı zamanda belirgin temiz bir ses arıyorsun onun için sen eqyu kullandığın zaman hiçbir şekilde ses kasamazsın eqyu sadece müzik dinleyeceğin zaman aç ama ses kasma mevzusu çok başka bir durum ve her kulaklıkta aynı işlevi vermeyebiliyor yüksek ihtimalle, daha önceki açtığım konuda sadece ses kasma ayarlarını yapman lazım ama ayarlar o kulaklığa uyacak mı o önemli.

Evet aynı zamanda ses aygıtlarından da devre dışı bırakın attığım rehber konusunda nasıl bırakıldığı yazıyor.

Hocam yeni aldım bende kulaklığı bende pek iyi kasamıyorum ses aygıtlarından neyi devre dışı bırakacağım ve thq ne yardım edebilir misiniz?

Hocam yeni aldım bende kulaklığı bende pek iyi kasamıyorum ses aygıtlarından neyi devre dışı bırakacağım ve thq ne yardım edebilir misiniz?
Merhaba öncelikle hayırlı olsun hocam. THX üç boyutlu ses deneyimi yaşatan, daha derin sesler verilmesine yardımcı olan Razerin bir uygulaması. Film izlerken ve hikayeli oyunlar oynarken güzel bir deneyim yaşatıyor fakat ses kasmalı oyunlarda CS gibi ben önermiyorum.Kapatmak için bilgisayarınızın "Kayıttan Yürüt" ayarlarında "THX Spatial Audio" 'yu tamamen devre dışı bırakmalısınız. Onun dışı ses ayarları için konu içerisinde attığım 2 rehber var ordan bakabilirsiniz ayarlara.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun hocam. THX üç boyutlu ses deneyimi yaşatan, daha derin sesler verilmesine yardımcı olan Razer'in bir uygulaması. Film izlerken ve hikayeli oyunlar oynarken güzel bir deneyim yaşatıyor fakat ses kasmalı oyunlarda CS gibi ben önermiyorum. Kapatmak için bilgisayarınızın "kayıttan yürüt" ayarlarında "THX spatial Audio"'yu tamamen devre dışı bırakmalısınız. Onun dışı ses ayarları için konu içerisinde attığım 2 rehber var oradan bakabilirsiniz ayarlara.

Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı