BlackShark V2 Special Edition alınır mı?

sherkll

Picopat
Yer
Manisa
O boğukluğa alışabilirsiniz de alışamayadabilirsiniz bende değişiyordu mesela. İade etmeyi düşünür müsünüz bilmiyorum ama 300 daha eklerseniz Hepsiburada'dan SEPETTE100 kodunu yeni hesapla kullanıp 2.550TL'ye BlackShark V2 Special Edition alabilirsiniz. @Error

Barracuda X Bluetoothsuz Wireless kullanmaktayım, sunduğunuz ürünü önerir misiniz? Barracuda'nın pedler kulağıma tam oturmuyor bir süre sonra kulağım ağrımaya başlıyor artı olarak dip sesi bazı zamanlarda kulağıma zarar veriyormuş gibi hissediyorum. Bir de 7.1'i çok da iyi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Barracuda X Bluetoothsuz Wireless kullanmaktayım, sunduğunuz ürünü önerir misiniz? Barracuda'nın pedler kulağıma tam oturmuyor bir süre sonra kulağım ağrımaya başlıyor artı olarak dip sesi bazı zamanlarda kulağıma zarar veriyormuş gibi hissediyorum. Bir de 7.1'i çok da iyi değil.
7.1 zaten iğrenç bir teknoloji, DTS 2.0 hariç, onuda FPS oyunlarında açmıyorum kafa karıştırıyor genellikle RDR2 oynarken falan kullanıyorum . Gelelim BS V2 konusuna , BS V2 orta bir kulaklık, sesi fena değil müzik performansi güzel, Synapseteki hazır EQ'ları iş görüyor, FPS oyunlarinda BF1/BF5 oynarken bana çok yeterli gelmemişti ama CS/Valorant oynarken guzeldi.

7.1 zaten iğrenç bir teknoloji, DTS 2.0 hariç, onuda FPS oyunlarında açmıyorum kafa karıştırıyor genellikle RDR2 oynarken falan kullanıyorum . Gelelim BS V2 konusuna , BS V2 orta bir kulaklık, sesi fena değil müzik performansi güzel, Synapseteki hazır EQ'ları iş görüyor, FPS oyunlarinda BF1/BF5 oynarken bana çok yeterli gelmemişti ama CS/Valorant oynarken guzeldi.
Hocam BF oyunlarında nasıl bir performans bekliyordunuz hiç BF'de ses kalitesine dikkat etmemiştim merakımdan soruyorum. Genelde R6/CS gibi oyunlarda kullanacağım için bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

Hocam BF oyunlarında nasıl bir performans bekliyordunuz hiç BF'de ses kalitesine dikkat etmemiştim merakımdan soruyorum. Genelde R6/CS gibi oyunlarda kullanacağım için bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.
Bir de tekrardan kablolu kulaklığa geçmek garip hissettirecek fakat wireless kulaklıkların birçoğuna güvenemiyorum nedense.

Bir de tekrardan kablolu kulaklığa geçmek garip hissettirecek fakat Wireless kulaklıkların birçoğuna güvenemiyorum nedense.

Alınır şarkı olarak kesinlikle üzmez bassları yeterli seviyede oyun olarak da ortalama bir deneyim sunar mikrofonuda gayet iyidir.

Bir de tekrardan kablolu kulaklığa geçmek garip hissettirecek fakat Wireless kulaklıkların birçoğuna güvenemiyorum nedense.

Battlefield 1 ve 5'te kargasa patlamanın içerisinde ayak seslerini ayırt etmen ya da mermi seslerinin nereden geldiğini ayırt etmen gerekiyor maalesef ki bs v2'de bu görevi çok iyi yapamıyor, R6'da ise "eh" denilebilecek bir performans sundu önceden kullandığım G733 ve şimdi kullandığım HS 80 Max oyun için çok daha ideal bir seçim ne kadar buglu olsa da yine de işimi görüyor. Eğer ben adamakıllı kulaklık istiyorum dersen arkası açık kulaklık bakacaksın, arkası açık kulaklikarin ses sahnesi arkası kapalı kulakliklara göre çok önde, bu da çok daha iyi oyun performansı demek. Şu an Razer Logitech SteelSeries'in yaptığı tüm kulaklıklar arkası kapalı kulaklık. Arkası kapalı kulaklıklarin tek avantajı ses yalıtımı, arkası açık kulakliklarda ses yalıtımı yok milletin ne dediğini duyabiliyorsun millete senin ne izlediğini duyabiliyor.

Önerim PC38X.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı