Disney+ Boykot

Ücretsiz kullandığım için boykot etmeye gerek duymuyorum, onlar düşünsün.

Zaten normalde de asla ama asla Disney' e ve ürünlerine en ufak miktarda dahi para harcamamış biri olarak bundan sonra etrafımdaki insanların da benim yaptığımı yapmalarını tavsiye edecek ve elimden geldiğince Disney şirketinin zarara girmesini sağlayacağım.

Ücretini ödediği hâlde üyeliğini iptal eden ya da etmeyi düşünenler için aşağıdaki video faydalı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ücretini ödediği hâlde üyeliğini iptal eden ya da etmeyi düşünenler için aşağıdaki video faydalı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 14 yaşındayım, e-Devlet'im, banka hesabım falan yok. Yıllık üyeliğimin para iadesini alabilir miyim?

Yıllık aldığım için (iade vermiyorlarsa) hesabı silsem de silmesem de bir şey fark etmiyor, peşin olarak ödedim maalesef.

Ben de aboneliğimi az önce iptal ettim. Artık geriye sadece olacak olan olayları izlemek kaldı.

Disney+ aboneliğimi tekrar başlatmam için tek bir şart var. O da bu kararlarından vazgeçmeleri. Eğer bunu yapmazlarsa Disney+'ı tamamen bırakırım. Çünkü, Atatürk'e saygısızlık yapan bir firmaya bir kuruş dahi para kazandırılmaz. Zaten izleyeceğim içeriklerin çoğunu izlemiştim. Star Wars 4-5-6-1-2-3-7-8-9, The Clone Wars, Rebels, The Mandalorian, The Book of Boba Fett izledim. Disney+ almamın asıl nedeni de bu içeriklerdi zaten. Artık bu içerikleri tükettiğim için aboneliği sadece dursun diye devam ettiriyordum. Atatürk dizisi skandalı ise iptal kararını almama vesile oldu.

Bakalım, ilerleyen günlerde Disney'in başına hangi olaylar gelecek?

Yani koca Disney Ermeni lobisine boyun eğip te Atatürk'ü soykırımcı saymış lakin vatanını kurtarmak için elinden geleni yapan ve Soykırım yapmayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını anlatan yapımı dünyada yayınlamıyorlar ise boykot da hak ediyorlar ülkede yasaklanmayı ve ağır linç de hak ediyorlar.
Benimde fikrim ise tabii de daha kaliteli bir yapım çıkarıp Dünya'ya yaymak. Devletin yardımı da olacak tabiki çünkü tabii TRT'nin oluşturduğu dijital platform.

Geri
Yukarı