Breaking Bad izlemeyin

Konusu eşsiz olmasa da ilginç ve sadece bununla kalmayıp çoğu karakteri derin yazılmış bir dizi. Gustavo farklı, white farklı tuco salamanco farklı, hank farklı karakterler. Hepsi uzun uğraşlar sonucunda oluşmuş karakterler. İzlemeyen arkadaşlar mutlaka izlesin çünkü internet dizisi kavramını sevdiren ve getiren Breaking Bad'dir. Evet sıkıcı bölümleri var ama 3.sezon ve sonrası çok daha iyi oluyor dizi.

Konusu eşsiz olmasa da ilginç ve sadece bununla kalmayıp çoğu karakteri derin yazılmış bir dizi. Gustavo farklı, white farklı tuco salamanco farklı, hank farklı karakterler. Hepsi uzun uğraşlar sonucunda oluşmuş karakterler. İzlemeyen arkadaşlar mutlaka izlesin çünkü internet dizisi kavramını sevdiren ve getiren Breaking Bad'dir. Evet sıkıcı bölümleri var ama 3.sezon ve sonrası çok daha iyi oluyor dizi.
Bana da tam tersi 3. sezona kadar eğlenceliydi. 4. sezon biraz sönük kaldı. 5. sezon aksiyon ve dramayı tam olarak hissettirdi. Filmini de az önce izledim son sahnede Jane'i görünce baya duygulandım.

Bir ara kesin başlayacağım arkadaşla. Harika bir dizi. Birçok önemli sahneyi önceden bilsem de keyif verecektir. Harika bir dizi cidden.
Çoğu sahneyi bende instagramdan görmüştüm ama her seferinde bune diyip geçmiştim. Filmde görünce çok şaşırmıştım o sahneleri. Bunlar bu diziye mi ait diye.

Doğru bilgi. Prison Break izledikten sonra Türk dizisi izlemeyi bıraktım. Breaking Bad izledikten sonra direk tüm dizileri izlemeyi bıraktım.

Geri
Yukarı