Bulgaristan'a kimlikle girilebilir mi?

TAEmir

Picopat
Arkadaşlar telefon kayıt ettirmek istiyorum pasaport çıkarmakla falan uğraşmak istemiyorum aslında Gürcistan'a gidicektim ama Bulgaristan daha az masraf çıkartıyor.
Kısacası Bulgaristan'a kimlikle girebiliyor muyuz?

Vize falan şart değilse belli süreliğine pasaport şart ise pasaport da çıkartabilirim.

Son düzenleme:
Telefonu buradan alacağım açtırmak için gir çık yapacağım
Buradan 20.000TL'ye iPhone 13 Pro Max var.

Acaba Artvin hopadan sarp sınır kapısı yürüme mesafesinde mi?
19km gösteriyor 2 3 saatte yürünebilir.
Bu arada ülke farketmeksizin çıkıp girmek yeterli oluyor mu? Ve telefonu nereye kayıt ettiriyorsunuz böylelikle?

19km gösteriyor 2-3 saatte yürünebilir.
Bu arada ülke fark etmeksizin çıkıp girmek yeterli oluyor mu? Ve telefonu nereye kayıt ettiriyorsunuz böylelikle?

Yeterli oluyor evet
e-Devlet'ten kayıt ettirebilirsin.

19km gösteriyor 2-3 saatte yürünebilir.
Bu arada ülke fark etmeksizin çıkıp girmek yeterli oluyor mu? Ve telefonu nereye kayıt ettiriyorsunuz böylelikle?

256 GB istediğin renk 13 Pro Max.
20.000TL bence gayet iyi fiyat.

Acaba Artvin hopadan sarp sınır kapısı yürüme mesafesinde mi?
Yürümene gerek olmamalı, o yol üzerinde bir sürü kasaba köy var, Hopa-Sarp dolmuşu veya otobüsü de olabilir.

2.730 TL civar kayıt parası olması gerek, telefonu alıp, varsa diğer vergilerini ödeyip gidip geldikten sonra kayıt yaptırınca 1-2 hafta içinde açılır.

Fiyatları kontrol et istersen madem telefonu kaydettireceksin, belki Batuma kadar otobüsle gidip oradan da telefon alıp dönebilirsin bunca zahmete katlanacaksan, hem Batumu görmüş olursun, bir yemek yer çay/şarap içersin.

Geri
Yukarı