C# programı nasıl paylaşılır?

Beta64

Centipat
Daha fazla  
Ben proqrami yazdim nasıl ve hangi sekilde arkadasimla paylasabilirim? İnstallerle setup yapip atiyorum bende aciyor digerlerinde acilmiyor. Yani dosyalarla birlikde toplu sekilde ama application seklinde nasıl atacağım?

Aplication dediğim de indir kur gir sadece bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Proje klasöründe bin klasöründe programın exe dosyası bulunur, o dosyayı paylaşabilirsiniz. Ek kütüphane kullandıysanız oradaki dll dosyalarıyla beraber paylaşmanız gerekiyor. Ayrıca arkadaşının da senin kodladığın .NET sürümünü kurması gerekiyor.

Mesela sende .net core 6 yüklü. Sen setup ı açtığında bilgisayar onu tanır ve programı kullanabilirsin. Arkadaşının bilgisayarın sende yüklü olan sürümü yükleyip kurman gerekir.

Arkadaşınız hangi Windows sürümünü kullanıyor ve yazdığınız program hangi .NET sürümünü kullanıyor? Eski sürümlerden birinde yazıyorsanız yüklüdür belki arkadaşınızda.

@aszx @Mehmet Kerem Gökcek peki bunu yapmadan yapa bilecegim birsey varmi yani surum konusunu
Sadece exe dosyasını göndererek deneyin. Belki çalışır. Benim bildiğim Windows formlarla da yapılabiliyor diye duymuştum ama tam bilmiyorum. Bunları bı deneyin olmazsa sendeki .Net sürümünü diğer bilgisayara kurmayı dene.

Sadece exe dosyasını göndererek deneyin. Belki çalışır. Benim bildiğim Windows formlarla da yapılabiliyor diye duymuştum ama tam bilmiyorum. Bunları bı deneyin olmazsa sendeki .Net sürümünü diğer bilgisayara kurmayı dene.
Aga exe dosyasini attim baya birsey denedim her surumle uyumlu birsey yapamazmiyiz?

Exe dosyasını o bilgisayarda açınca ne hata veriyor?
Hata vermiyor aslinda soyle birsey cikiyor
IMG-20220712-WA0002.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı