Caps Lock tuşuna basınca ekranda bildirim çıkıyor

Kaynlock

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Victus kullanıyorum. Birdenbire Caps Lock tuşuna basınca ekranda bildirim gözükmeye başladı, bu çok sinir bozucu ve oyunlarda falan oyunu alata aldırıyor. Bayağı bir forum falan baktım YouTube falan ama yok, onların yaptığı bende işlemiyor.

Ekran görüntüsü 2024-04-24 194449.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde bilgisayarların içinde gelen üretici yazılımlarından kaynaklanır. Sistemden kaldırabilirsin ancak yanında bazı fonksiyonları da kaybetmen olası. Kapatmayı bulmaya çalış. Kesin bir yolu vardır.

Az önce bende birdenbire bende de olmaya başladı. Acayip sinir bozucu bir durum henüz bir çözüm bulamadım. Benim laptop ta HP Victus.

Arkadaşlar HP Victus kullanıyorum. Birdenbire Caps Lock tuşuna basınca ekranda bildirim gözükmeye başladı, bu çok sinir bozucu ve oyunlarda falan oyunu alata aldırıyor. Bayağı bir forum falan baktım YouTube falan ama yok, onların yaptığı bende işlemiyor.

Eki Görüntüle 2177758
1714036763327.png

Şunu denermisin ben bu şekilde çözdüm.

Son düzenleme:
Az önce bende birdenbire bende de olmaya başladı. Acayip sinir bozucu bir durum henüz bir çözüm bulamadım. Benim laptop ta HP Victus.

Eki Görüntüle 2178147
Şunu denermisin ben bu şekilde çözdüm.
Sağolasın yardımın için. Evet o program yüzündenmiş ama ben uygulamayı silmedin ne olur ne olmaz diye ayarlardan uygulamayı sıfırla dediğiniz zamanda bildirim kapanıyor. Ayrıca uygulamayı tekrar açtığında bildirim gelmeye tekrardan başlıyor.

Geri
Yukarı