Chat GPT-4o hakkında ne düşünüyorsunuz?

cihan aktar

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME B660M-A D4
MSI MAG A650BN 650 W PSU
Asus Dual-RTX4060-O8G 8GB OC 128 Bit
GSKILL 2x8GB RipjawsV DDR4 3600MHz
İntel i5 12th 12400f
KINGSTON NV2 1TB 3500MB/2100MBS
Arkadaşalar yeni çıkan chat GPT-4o hakkında düşünceleriniz neler? Ben yakından takip ediyorum ve inanılmaz bir gelişme olmuş resmen duygularını katıyor konuşurken. Ben yapay zekanın bu kadar hızlı gelişmesine hala şaşırıyorum beklediğimizden çok daha iyi seviyelere geldi. Açıkçası daha önceki yapay zekaların çok robotumsu konuşmasından dolayı tercümanlık mesleğinin 4-5 senesinin daha olduğunu düşünüyordum ama şu an kesinlikle bittiğine inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoları güzel ve etkileyici. Bu sabah kullandım, web sitesi üzerinden ama GPT4 kadar iyi problem çözemiyor ama daha hızlı cevap veriyor. Basit bir cpp warning vardı, onu sordum GPT-4o çözemedi ama GPT4 çözebildi. Ama videolardaki konuşmalar falan çok iyi. Biraz daha günlük kullanım için tasarlanmış gibi.

Ben bir türlü ücretsiz deneme kısmını bulamadım, videolarda artık ücretsiz olduğundan bahsediliyor ama uygulamaya girdiğimde sadece versiyon 3.5 aktif, 4 için plus'a geçmemi istiyor.

Bu sohbet etmeli özelliği nasıl ücretsiz deneyebiliriz?

Ücretsiz kullanıcılar default olarak GPT-4o kullanacakmış. Belli bir sınırlama var sadece. Şu linkte şöyle yazıyor.
Users on the Free tier will be defaulted to GPT-4o with a limit on the number of messages they can send using GPT-4o, which will vary based on current usage and demand. When unavailable, Free tier users will be switched back to GPT-3.5.

Videoları güzel ve etkileyici. Bu sabah kullandım, web sitesi üzerinden ama GPT4 kadar iyi problem çözemiyor ama daha hızlı cevap veriyor. Basit bir cpp warning vardı, onu sordum GPT-4o çözemedi ama GPT4 çözebildi. Ama videolardaki konuşmalar falan çok iyi. Biraz daha günlük kullanım için tasarlanmış gibi.

Bunlar ayrı, farklı versiyonlar gibi gözüküyor şimdilik. Aynı bedende toplanmış hali gibi değil. Mesela sizim söyleminize göre örneklendirecek olursak GPT4 beyin kısmı, 4O duygusal kısmı gibi düşünülebilir. Kaldı ki GPT4'te zaman zaman yanlış sonuçlar verebiliyor. O yüzden daha bunlar bebek adımları. Bu da gözlerimizin önünde, yıllar geçtikçe büyüyecek ve düzelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben girdim ama nedense bana deneme yaptırmıyor.

Hocam ilk deneyecek olanlar Chat GPT-4'ü satın alanlar diye biliyorum. Daha sonra herkese ücretsiz hale gelecekmiş.

Geri
Yukarı