Cherry Omoda 5 mi, MG HS mi?

Tabii ki her araçta sorun çıkabilir ancak insanımız abartmayı çok seviyor. Bu fiyata bu donanımı veren başka bir marka yok. Az paraya çok köfte almış oluyoruz. Hiç birimizde parayı ağaçtan toplamıyoruz neticede. Ben gayet memnunum herhangi bir sıkıntısını görmedim. 5 yıl 150.000 km garantisi var zaten.

Aynen öyle hocam çok doğru dediniz az paraya kalite alıyoruz Cherry markalarda :)
Şimdi Volkswagen'e bak troc tüm donanımları seç (acc şeritte tutma vb.) Fiyat 2'ye çıkıyor Cherry de böyle değil en çok sevdiğim özelliklerden biride bu keşke herkes bu şekilde düşünebilse insanımız dediğiniz gibi abartmayı seviyor. Teşekkür ederim omoda 5 almayı düşünüyorum artık mg falan sanırım bakmam ilk işim Cherry bayisine gidip test sürüşü yapmak olacak :)

Aynen öyle hocam çok doğru dediniz az paraya kalite alıyoruz Cherry markalarda :)
Şimdi Volkswagen'e bak troc tüm donanımları seç (acc şeritte tutma vb.) Fiyat 2'ye çıkıyor Cherry de böyle değil en çok sevdiğim özelliklerden biride bu keşke herkes bu şekilde düşünebilse insanımız dediğiniz gibi abartmayı seviyor. Teşekkür ederim omoda 5 almayı düşünüyorum artık mg falan sanırım bakmam ilk işim Cherry bayisine gidip test sürüşü yapmak olacak :)
Rica ederim hocam.İkisinede bakın bence.Aklınızda soru işareti kalmasın.Hayırlı olsun şimdiden.

Merhaba elimde Opel astra 2013 model var. Cherry omoda 5 veya mg HS almak istiyorum bazıları alma pişman olursun o araba teneke (Cherry için) diyorlar.
Cherry veya mg alınır mı? Hangisi teknolojik açıdan güvenlik açıdan daha iyi?

Hocam Cherry'de mgde kötü araçlar bir yakınımız aldı çok yaktığından ve türlü problemleri olduğundan şikayetçiler bütçe ve ne tarzda bir araç istediğinizi belirtirseniz daha iyi öneriler bulunur.

Hocam Cherry'de mgde kötü araçlar bir yakınımız aldı çok yaktığından ve türlü problemleri olduğundan şikayetçiler bütçe ve ne tarzda bir araç istediğinizi belirtirseniz daha iyi öneriler bulunur.
Çok yaktığından derken? :D.183 beygirlik yerden yüksek bir aracın ortalama kaç lt yakmasını bekliyorsunuz anlamadım.Problem dediğiniz şeyleride açarsanız sevinirim.Eğer bildiğim şeylerde arkadaşa yardımcı olurum.

Çok yaktığından derken? :D.183 beygirlik yerden yüksek bir aracın ortalama kaç lt yakmasını bekliyorsunuz anlamadım. Problem dediğiniz şeyleride açarsanız sevinirim. Eğer bildiğim şeylerde arkadaşa yardımcı olurum.

Ekranın bozulması motorundan ses gelmesi gibi durumlar.

Rica ederim hocam. İkisine de bakın bence. Aklınızda soru işareti kalmasın. Hayırlı olsun şimdiden.

Sağ olun teşekkürler. Mg yede bakacağım neredeyse şehrimde ne kadar showroom varsa gezeceğim :D

Evet evet en başta direkt iki araca baktım mg ve Cherry yani benim amacım az paraya güvenlik, teknoloji konfor. Benim istediğim bu şimdi hepsine baktım az önceki mesajımda dediğim gibi Volkswagen fiyatı 2 katına çıkartıyor Volvo desen öyle yani türkiyemize gelmiş markalar para tırtıklamak için ellerinden geleni yapıyorlar. O yüzden Cherry ve mg ye yöneldim.

Sağ olun teşekkürler. Mg yede bakacağım neredeyse şehrimde ne kadar showroom varsa gezeceğim :D

Evet evet en başta direkt iki araca baktım mg ve Cherry yani benim amacım az paraya güvenlik, teknoloji konfor. Benim istediğim bu şimdi hepsine baktım az önceki mesajımda dediğim gibi Volkswagen fiyatı 2 katına çıkartıyor Volvo desen öyle yani türkiyemize gelmiş markalar para tırtıklamak için ellerinden geleni yapıyorlar. O yüzden Cherry ve mg ye yöneldim.

Bütçeniz ne kadar hocam ve SUV mu istiyorsunuz?

Motorundan gelen ses, su devir daim sesi. Tık tık şeklinde su devir daimi yapıyor, araç ilk çalıştığında.Daha sonrasında ise ses kesiliyor.Servis kendisi video çekip yayınladı.Ekran bozulması da ekrana su eşliğinde koruyucu cam uygulaması yaptığınızda su kaçması durumunda bozulur.Hem kadran hem eğlence sistemi ekranı için geçerli.Ayrıca ön cama film uygulaması yapıldığı zamanda soketlere su gittiği için farklı arızalara yol açıyor.Yapılmaması en sağlıklısı yada susuz uygulama ile yapılmalı.

Ekranının bozulması normal benim astramdada oluyordu Opel bayisine götürdüm düzeldi bir sıkıntı yok bu her araçta olur motorundan değişik ses gelmesini bilemem normal bir araçta gelmez ama bakımı olmamışsa ya da ne bileyim aracı sen kötü kullanıyorsan sana da öyle davranır.

Bütçeniz ne kadar hocam ve SUV mu istiyorsunuz?

Evet SUV almayı düşünüyorum inşallah bütçem 1600 civarında hocam.

Ekranının bozulması normal benim astramdada oluyordu Opel bayisine götürdüm düzeldi bir sıkıntı yok bu her araçta olur motorundan değişik ses gelmesini bilemem normal bir araçta gelmez ama bakımı olmamışsa ya da ne bileyim aracı sen kötü kullanıyorsan sana da öyle davranır.

Evet SUV almayı düşünüyorum inşallah bütçem 1600 civarında hocam.
Cupra Formentor güzel seçenecek olabilir bence.Sıfır şartınız yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı