Çiçek sepeti alışveriş sorunları

Surat kargo fazla yoğun. Çanakkale Merkezde kargo şirketleri artık birbirine pasliyor. Her şube birbirleri ile iletişim halinde.

Saat 3 olmuş, kota bitiyor. Madem bu kadar yoğunsun, acenteyi geliştir. Yeni araç kirala. Yap birşey, farkın olsun.

Bizim milletimiz bir şeye yatırım yapmaktan korkuyor. Değirmen dönsün, yavaş dönsün. Ama dönsün kafasinda.
Mantiksiz olur bence yoğunluk karantinaya özel bitince ne olacak boşu boşuna orada zarar ettirecek bana göre çünkü normal zamanda 2 tanesi yetiyor olmalı.

Pandemi süreci ile alakalı veya kargo ile alakalı bir sıkıntı olsa bile sorumluluk satıcı firmaya aittir. Bir ürünü kaç güne gönderecekler ise siparişi alırken onu söylemeleri lazım. Çok zor bir şey değil. Ama ne yazık ki devlet hiçbir yaptırıma gitmediği sürece bu tarz olaylar devam edecek ve işini gerçekten hakkıyla yapan firmalara da haksızlık oluyor.

Öyle maalesef. Hakkıyla sipariş verildiği gün kargolayan bile var. MH ile konuştuğumda tam tarih veremiyoruz vb. gibisinden söylüyorlar. Kısaca oyalıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu reklamı izliyipde almam için en az 1500 adet sebep lazım.
Abi bu nedir ya reklam yaparlarken oturup kendileri izlemiyor mu? :D
Geçen gün Yemek Sepeti'nin Safiye Soyman ve Faik Öztürk'le reklamını gördüm, ben utandım yemin ediyorum.

Karantina dolayısıyla durum bu çiceksepetiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum d&r verdiğim sipariş hala elime gelmedi müşteri hizmetlerini 2 kez aradım hala...
Hepsiburada'dan ve N11'den 1 hafta aralıklarla 2 sipariş verdim. N11 sipariş verdikten 1 saat sonra kargoladı, diğer gün kargo elime ulaştı üstelik Ordu'da yaşamama rağmen. Hepsiburada ise 2. gün kargoya verdi 3. gün kargom elimdeydi. Karantinayla alakası yok çünkü karantina diye bir şey yok.

Sizde haklısınız elbet bir noktada. Firma iade konusunda da sıkıntılı bence. Para iadesi istendiği zaman sipariş hazırlandığı için para iadesi yapamıyoruz diyorlar.Neyse en azından beleş çikolata gelecek :D.
Firmanın sitesi bile bence sıkıntılı zaten. Keşke dönseydim bu yanlıştan. Sağlık olsun diyelim. Tecrübe edinmiş olduk.

Bence Başlığı güncelle. Sonra Dolandırıcı dedin diye çiçeksepetinden bir ton maddi tazminat davası falan karşına çıkmasın :)

Hepsiburada'dan ve N11'den 1 hafta aralıklarla 2 sipariş verdim. N11 sipariş verdikten 1 saat sonra kargoladı, diğer gün kargo elime ulaştı üstelik Ordu'da yaşamama rağmen. Hepsiburada ise 2. gün kargoya verdi 3. gün kargom elimdeydi. Karantinayla alakası yok çünkü karantina diye bir şey yok.
Sizin başınıza gelmemesi bazı şeylerin olmadığı anlamına gelmiyor.
2 gün üst üste gittim Sürat Kargo kotadan kargomu kabul etmedi.
3. gün onlarla beraber açtım şubeyi, içerisi tam karmaşa, kargom 35 günde teslim edildi.
Bazı kargo firmalarında pandemi döneminde yoğunluk oldu ve altından kalkamadılar.

Sizin başınıza gelmemesi bazı şeylerin olmadığı anlamına gelmiyor.
2 gün üst üste gittim Sürat Kargo kotadan kargomu kabul etmedi.
3. gün onlarla beraber açtım şubeyi, içerisi tam karmaşa, kargom 35 günde teslim edildi.
Bazı kargo firmalarında pandemi döneminde yoğunluk oldu ve altından kalkamadılar.
Kargo firmaları değil kargo şubeleri. Bahsettiğim 2 kargoyu da Sürat Kargo teslim etti. Memleketinizde ki Sürat Kargo şubeleri beceriksiz olabilir veya işler planladıkları gibi gitmemiş olabilir. Genelleme yapmayın.

Size ciddi anlamda iyi denk gelmiş. Ben tüm alışverişlerimde bu sorunları yaşadım desem yeridir. Sadece Hepsiburada dan bir mouse almıştım Adanadan geldi. Aynı gün kargoya verdiler 2 günde teslim edildi. Satıcının da bulunduğu il önemli yani. İstanbul, izmir, ankara gibi yoğun bölgelerden gelen ve giden ürünler Allaha emanet :) Giden gelmiyor, Gelen Dönmüyor misali :)

Sürat Kargo şu ara berbat durumda, Anlaşmam var diye alışverişlerimi sürekli Sürat Kargo ile kargolanmasını talep ediyorum ancak 1 haftadır ürünüm şubede bekliyor, Henüz çıkışı bile yapılmadı.

Kargo firmaları değil kargo şubeleri. Bahsettiğim 2 kargoyu da Sürat Kargo teslim etti. Memleketinizde ki Sürat Kargo şubeleri beceriksiz olabilir veya işler planladıkları gibi gitmemiş olabilir. Genelleme yapmayın.
Şubeler çalışmalarını bağımsız yapıyor, kendi çalışma planlarını kendileri yapıyor sanıyorsunuz sanırım...
Başarılar...

Geri
Yukarı