Clash Royale'de düzeltilmesi gereken şeyler

iso213

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle eşleştirme sistemi kötü para yatıran adam ile para yatırmayan adam aynı eşleştirmeye koyuluyor ve denge bozuluyor mesela 13.arenada kupa yolunda adam bana güçlü madenci atmıştı güçlü madenci şampiyon ama Clash Royale'in giriş ekranında şampiyonları 16. arenada açabilirsiniz diyor bu da para yatıran güçlü kart alır mantığına geliyor (küçük prens oynayanlara bir şey demiyorum küçük prens biara bedava verilmişti) bu da Clash Royale'in eşleştirme sisteminin yenilenmesi ve şampiyonların 16.arenadan önce verilmemesi gerektiğini söylüyor.
Bir diğer şey iksir hilesi (ya da bug yapan): Clash Royale de adam mega şövalye atıyor 2sn sonra ayna ile tekrar mega şovalye atıyor bu da adamın ya iksir hilesi kullandığı ya da iksir açığı kullandığını gösteriyor ve bunun düzeltilmesi lazım eşleştirmeler dengesiz oluyor o zaman.
Bir diğer şey şampiyon yeteneklerinde yaşanan bug: Şampiyon ölmeden önce yetenek basıp bastıktan sonra şampiyon ölürse iksir iadesi geç oluyor ya da olmuyor bu sıkıntı iskelet kral ya da küçük prens oynayanlar şikayetçi iksir dengesizliği 2-3 sn oluyor ve o sürede rakip saldırıyor bir de iksir kullanım oranına yazılıyor bu.
Bir diğer şey altın şövalye bug u: Altın şövalye le yetenek bastığınız zaman bazen olduğu yerde duruyor ve 1-2 sn hareket etmiyor bu da altın şovalyele meta yapmak isteyenlerin canını sıkıyor.
Bir diğer olay kıvılcım ile 360 derece dönüp vurması: Bu bug ı bazı kesitlerde buldum kıvılcım Full'ken odaklandığı yerdeki birim ölürse ve arkasına bir birim atılırsa 360 derece dönüp direk vuruyor bu da maçtaki dengeyi bozabiliyor.
Köprü bug ı: Mesela soldaki kuleyi kaybettiniz rakipte sola kart atıyor ama kart sol köprüden gitmek yerine sağ köprüye gidiyor aslında Clash Royale de kartlar eğer köprünün önünde bir kart yoksa (2'si için geçerli) en yakın köprüden geçecek şekilde kodlandı ama bazen bu bug a giriyor ve kartlar terse gidiyor bu bugün düzeltilmesi lazım.
Keşişle goblin fıçıcısı: Normalde karşı taraf goblin fıçısı attımı rakibin goblinleri çıkması lazım ama keşişle geri teperseniz sizin tarafınızda goblin çıkıyor bunun sebebi fıçının kodlanışı ve bu düzeltilirse maçlar biraz daha adil olacaktır.

Benim söyleyeceklerim bu kadar daha fazla aklına gelen varsa altına eklesin.

Gereken arenaya çıkmadan şampiyon almak kısaca: Parayı basan düdüğü çalar.
Eşleştirme sistemi görünmez kanun misali hep anti atacak yapacak bişey yok.
Şampiyon bug'ı tartışılır oyun sırasında aksiyon anında doğal olarak bize geç geliyor sanki iksir iadesi ama özellikle küçük prensin yeteneği son anda basıldıysa çok random diyebiliriz bazen ümidin yokken geliyor bazen bekliyorsun gelmiyor.
Kıvılcım normal hocam mesela arkasındakine tam vuracak ama o öldü ve hemen önünde başkası var otomatik olarak ona vuruyor yani normal sorun yok.
Köprü olayında kartı doğru bırakınca doğru gidiyor hocam ama belki dikkatini dağıtacak bişey atar rakip hiç istemesek de yön değiştirir.
Keşiş olayı ise keşişin olayı zaten o hocam ne atarsan özelliği yetişirse sana geri gönderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı